TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio policija pavogtą „Audi 80“ rado greičiau, nei savininkas jos pasigedo

„Quattro žiema 2014“ Narvydiškių aerodrome
Anželikos Kovalėlės nuotr. / „Audi“
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Panevėžio apskr. VPK) Nusikaltimų tyrimo biuro Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai automobilio vagystę išaiškino greičiau, nei savininkas apie tai pranešė.

Vasario 17 d. 0.30 val. Panevėžio apskr. VPK budėtojai sulaukė pranešimo, kad pavogtas automobilis „Audi 80“ su priekaba, kuris stovėjo Panevėžyje, Projektuotojų gatvėje. Galbūt viskas būtų klostęsi įprastai, tačiau pareigūnai jau žinojo, kur yra minėtasis automobilis.

Pusvalandžiu anksčiau buvo gauta informacijos, kad Panevėžio rajone, Tičkūnų kaime, stovi paliktas automobilis su priekaba, prikrauta įvairaus metalo. Pareigūnai, įtardami, kad rasta transporto priemonė palikta ne be priežasties, pradėjo aiškintis aplinkybes. Paaiškėjo, kad automobilis, apie kurio vagystę pranešta, ir rastas automobilis – tas pats.

Apie dingusią transporto priemonę pranešęs K.A., gimęs 1988 m., gyvenantis Panevėžyje, pareigūnams pasakojo, kad naktį norėjo iš savo automobilio pasiimti pamirštas cigaretes, tačiau pamatė, jog vieta, kurioje stovėjo jo „Audi“ su išnuomota priekaba, tuščia. Pareigūnai pasakė, kad jo automobilis su visu to vakaro grobiu rastas. Ir vaikinas viską papasakojo.

Pasirodo, K.A. su draugu tą vakarą nusprendė pasipelnyti, pasisavindami metalą, rastą vienos Panevėžio rajono sodų bendrijos gyventojų kiemuose. Atvyko į Tičkūnų kaimą, apšniukštinėjo gyventojų teritorijas ir susirinko lengvą grobį. Tik jaunuoliai nesitikėjo, kad viename iš namų gyventojai dar nemiegos ir puls juos vytis. Dėjus į kojas, teko palikti ne tik jau priekaboje sukrautą metalą, bet ir automobilį.

K.A., nesugalvojęs geresnio paaiškinimo, kodėl jo transporto priemonė palikta sodų bendrijoje, nusprendė pranešti, kad ją kažkas pavogė.

Panevėžio apskr. VPK Nusikaltimų tyrimo biuro Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai, išnarplioję nakties istoriją, pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 235 straipsnio („Melagingi skundas, pareiškimas, pranešimas, parodymai, išvados ir vertimas“) 1 dalį ir 236 straipsnio („Melagingas įskundimas ar pranešimas apie nebūtą nusikaltimą“) 1 dalį. Pradėtos tirti ir metalo vagystės aplinkybės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min