2013-01-16 10:31

Panevėžio policininkai benamius įtaria kultūros paveldo apgadinimu

Panevėžyje apgadintas kultūros paveldas. Pareigūnai sulaikė du benamius.
Avarijos vietoje
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Bendrovės „Paninvest“ direktorius V.Š. pranešė, kad sekmadienį apie 9 val., atvykęs prie bendrovei priklausančio kultūros paveldo objekto, esančio Panevėžyje, Respublikos gatvėje, buvusioje bendrovės „Sema“ teritorijoje, pastebėjo, jog pastatas yra apgriautas, išardytos užmūrytos langų angos, iš vidaus pavogtos metalinės perdengimo konstrukcijos, išardyta dalis pastato lubų.

Nuostolis – 20 tūkst. litų.

Panevėžio apskrities VPK praneša, kad nusikalstamos veikos padarymu įtariami pastovios gyvenamosios vietos neturintys Ž.G. (gim. 1975 m.) ir L.K. (gim. 1985 m.). Abu vyriškiai apklausti.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą