Bendrovės „Paninvest“ direktorius V.Š. pranešė, kad sekmadienį apie 9 val., atvykęs prie bendrovei priklausančio kultūros paveldo objekto, esančio Panevėžyje, Respublikos gatvėje, buvusioje bendrovės „Sema“ teritorijoje, pastebėjo, jog pastatas yra apgriautas, išardytos užmūrytos langų angos, iš vidaus pavogtos metalinės perdengimo konstrukcijos, išardyta dalis pastato lubų.
Nuostolis – 20 tūkst. litų.
Panevėžio apskrities VPK praneša, kad nusikalstamos veikos padarymu įtariami pastovios gyvenamosios vietos neturintys Ž.G. (gim. 1975 m.) ir L.K. (gim. 1985 m.). Abu vyriškiai apklausti.
