Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 16, 22:37

Panevėžio rajone apdegusiame automobilyje rastas senolio kūnas

Sekmadienio vakarą specialiosioms tarnyboms pranešta apie greta Rodų kaimo degantį automobilį. Atvykę ugniagesiai jame rado mirusį vyrą.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Bendruoju pagalbos telefonu sekmadienio vakarą paskambinęs asmuo nurodė, kad važiuodamas keliu Panevėžys-Krekenava pastebėjo šalia pagrindinio kelio esančiame lauko keliuke degantį automobilį. Tačiau pranešėjas nesustojo prie degančio automobilio ir nuvažiavo.

Atvykę ugniagesiai automobilį rado pusiau apimtą ugnies – liepsnojo variklio skyrius. Pradarę „Mitsubishi“ dureles viduje jie rado sukniubusį senolį. Vyras jau buvo be gyvybės ženklų, tad jam niekuo padėti nebegalėjo ir medikai.

Į įvykio vietą atvyko ir senolio giminės. Artimieji pasakojo, kad 86-ių metų senjoras automobiliu išvyko į netoliese esančią sodybą. Jis turėjo parvažiuoti, tačiau ilgai negrįžo. Išvažiavę ieškoti senjoro artimieji link sodybos vedančiame keliuke pastebėjo gausybę švyturėlių ir suprato, kad įvyko nelaimė.

Kol kas neaišku, ar senjoras kilus automobilio gaisrui užduso taip ir nesugebėjęs išlipti iš automobilio, ar jam pirmiausia sutriko sveikata, o užvestas automobilis dėl kokių nors techninių priežasčių vėliau užsidegė pats.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min