Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio rajone atsitrenkęs į sunkvežimį apsivertė traktorius, vilkikas iš įvykio vietos nuvažiavo

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį apie 18.30 val. Panevėžio rajone, greta Berčiūnų gyvenvietės įvyko avarija, kurios metu buvo apgadinta sunkvežimio priekaba ir traktorius. Pastaroji transporto priemonė po smūgio nuvirto ant šono.

Kaip teigė traktorių vairavęs ir iš miško su pilna priekaba medienos važiavęs vaikinas, avarija įvyko tuomet, kai jį aplenkęs sunkvežimio vairuotojas staiga stabdė. Traktoriaus vairuotojas nebeturėjo kitos išeities, tik kliudyti vilkiką.

Po smūgio traktorius vertėsi ant šono. Incidento metu buvo apgadintas traktoriaus priekis, išdužo kabinos durų stiklas, ant kelio pabiro daiktų dėžėje buvę įrankiai. Traktoriaus vairuotojas teigė, kad įvykio metu nesusižeidė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Po traktoriaus smūgio į vilkiko priekabą, sunkvežimio vairuotojas iš įvykio vietos nuvažiavo praktiškai nestabtelėjęs. Jį į avarijos vietą sugrąžino tik policija. Vyras tvirtino, kad iš įvykio vietos bėgti net neketino ir nė nesuprato, jog į jo vilkiko priekabą kažkas atsitrenkė.

„Prieš mane važiavo kitas vilkikas, tik po to pamačiau, kad kelio pakraščiu važiuoja ir traktorius. Aplenkiau traktorių, bet tuomet prieš mane važiavęs sunkvežimis staiga stabdė ir suko į Naujamiestį. Staigiai stabdžiau ir aš, bet tikrai nepajutau, kad man į priekabą kažkas atsitrenkė. Tikrai ne piktybiškai nuvažiavau iš įvykio vietos. Neketinau bėgti. Net nesupratau, kad į mane atsitrenkė“, – sakė sunkvežimio vairuotojas.

VIDEO: Panevėžio rajone susidūrė traktorius ir sunkvežimis

Avarijos aplinkybės gana painios, mat abiejų transporto priemonių susidūrimas įvyko toje kelio vietoje, kur eismo juostas skiria saugumo salelė. Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai buvo blaivūs.

Įvardyti eismo įvykio kaltininką avarijos vietoje pareigūnai nesiryžo. Anot policininkų, viskas turėtų išaiškėti vairuotojams pateikus paaiškinimus.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min