Antradienį apie 22.30 val. Panevėžio rajone, Karsakiškio seniūnijoje, Žiliškių kaime, neblaivus G.K. (gim. 1974 m.), vairuodamas automobilį „Peugeot“, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.
Panevėžio ligoninėje G.K. nustatytas ūmus galvos sumušimas ir smegenų sutrenkimas. Panevėžio apskrities VPK praneša, kad jis gydomas Neurochirurginiame skyriuje.
Eismo įvykio metu apgadintas medis, dekoratyvinis tiltelis, priklausantis S.K. (gimusi 1941 m.), ir automobilis. Vairuotojo girtumui nustatyti paimtas kraujas.
