Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 3d. 13:17

Panevėžio rajone į medį įlipęs pensininkas mirė septynių metrų aukštyje

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje

Panevėžio rajone, Tiltagalių kaime genėdamas medžius mirė 68-erių metų vyras. Pensininko kūną iš medžio iškėlė ugniagesiai.

Šeštadienį apie 12 val. specialiosios tarnybos buvo informuotos, kad Panevėžio rajone, Tiltagalių kaime genėdamas šakas medyje įstrigo vyras. Iš pradžių pranešta, kad ūkio darbus savo namo kieme dirbantį pensininką prispaudė medžio šaka.

Į įvykio vietą pirmiausia nuskubėjo Tiltagalių kaime esanti ugniagesių komanda, tačiau jiems prireikė pastiprinimo iš Panevėžio. Vietos ugniagesiai patikslino informaciją, kad vyras nėra prispaustas, tačiau veikiausiai miręs.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

„Buvo gautas pranešimas, kad Tiltagalių kaime medis prispaudė žmogų, kuris tą medį ir pjovė. Buvo išsiųsta Tiltagalių ugniagesių komandos autocisterna, taip pat vienas automobilis iš Panevėžio. Atvykę Tiltagalių ugniagesiai nustatė, kad žmogus yra maždaug septynių metrų aukštyje, medžio viršūnėje. Kolegos pranešė, kad žmogų bus sudėtinga iškelti. Atvykę pasistatėme kopėčias, grandininiu pjūklu nupjovėme keletą šakų, apjuosėme vyrą ugniagesio diržu ir nukėlėme. Perdavėme pensininką medikams, tačiau jie konstatavo mirtį“, – paaiškino Panevėžio APGV operacijų vadovas Raimondas Imbrasas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Manoma, kad pensininkas mirė ne dėl traumos, o tiesiog sušlubavus sveikatai.

Operacijų vadovas Raimondas Imbrasas teigė, kad nei jam, nei jo kolegoms anksčiau nėra tekę iš medžio iškelti dėl sveikatos problemų tokiame aukštyje mirusio žmogaus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min