Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 4d. 16:40

Panevėžio rajone nuo važiuojančio vilkiko ant kelio nukrito konteineris

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Ketvirtadienio vakarą Panevėžio rajone, netoli Nevėžio gyvenvietės įvyko incidentas. Jo metu ant kelio nukrito nuo vilkiko atitrūkęs konteineris.

Incidentas įvyko tuomet, kai iš Anykščių pusės atvažiavęs „Volvo“ vilkiko vairuotojas sankryžoje suko į dešinę pusę, Panevėžio link. Ant vilkiko buvo sukrauti du konteineriai, kuriuose gabentos medžio skiedros.

Atliekant posūkį vienas konteineris pajudėjo ir netrukus krito ant važiuojamosios dalies. Konteineris virto ant šono ir nučiuožė prieš eismą. Iš jo pabiro skiedros.

15min skaitytojo Gyčio Masevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
15min skaitytojo Gyčio Masevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Laimingo atsitiktinumo dėka tuo metu eismo juostoje jokių transporto priemonių nebuvo, todėl aukų išvengti pavyko. Didžiausi nuostoliai – konteinerio virtimo metu pramuštas vilkiko degalų bakas. Tiesa, bakas pramuštas viršuje, tad dyzelinas iš jo nepasipylė.

Vilkiką vairavęs vyras tikino, kad posūkį atliko nedideliu greičiu. Konteineris veikiausiai atsikabino dėl tvirtinimo mechanizmo problemos.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Sunkvežimio vairuotojas ant kelio gulinčią kliūtį iš abiejų pusių pažymėjo avariniais ženklais ir liko laukti policijos.

Kiek vėliau bus bandoma konteinerį iškrauti ir užkelti ant vilkiko. Dėl šių darbų sankryžoje prie Nevėžio gyvenvietės gali tekti apriboti eismą.

15min redakcija dėkoja apie įvykį pranešusiam ir nuotraukas atsiuntusiam skaitytojui Gyčiui Masevičiui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min