Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio rajone padegtas sodo namelis

Gaisre
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisre
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 17 gaisrų. Jų metu žuvo vaikas, o 2 gyventojai buvo traumuoti.

Skaudi nelaimė trečiadienį iš ryto įvyko Ukmergėje. Apie 4.50 val. Ukmergės ugniagesiai gavo pranešimą, jog Klaipėdos gatvėje dega medinis gyvenamasis namas. Atskubėjus į nelaimės vietą, pro namo langus ir verandą jau veržėsi liepsna. Namo, kuriame gyveno dvi šeimos, langai buvo su grotomis. Degusioje pastato dalyje gyveno sugyventiniai ir 4 jų vaikai. Dar iki ugniagesių atvykimo iš degančio namo tėvai spėjo išnešti užpernai gimusius dvynukus – mergaitę ir berniuką, o kitame kambaryje miegojusios 11-os ir 9-erių metų seserys jau buvo atkirstos liepsnos. Ugniagesiai nupjovę lango grotas, iškėlė mergaites pro langą ir kol atvyko greitoji darė joms dirbtinį kvėpavimą. Deja, 11-metės gyvybės išgelbėti jau nepavyko, o jos seserį, apsinuodijusią dūmais, greitoji išvežė į ligoninę. Gaisro metu sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, veranda, apdegė namo sienos ir lubos. Gaisrą gesino 4 ugniagesių automobiliai, o jis likviduotas 6.10 val. Nelaimės aplinkybės tiriamos. Šiemet tai pirmas gaisre žuvęs vaikas, o pernai jų žuvo septyni.

Antradienį apie 14.30 val. gaisras kilo Visagine, Visagino gatvės daugiabučio namo bute. Per gaisrą apdegė 2 čiužiniai ir elektros prailgintuvas. Laimė, ugniagesiai iš uždūminto buto spėjo išgelbėti apsinuodijusį dūmais 80-metį jo šeimininką, kuris buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 11.25 val. Tauragės rajone, Papušinio kaime, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė plastikinė stogo danga, vandeniu buvo sulietos gyvenamosios patalpos. Gaisras įsipliekė dėl krosnies ir dūmtraukio įrengimo bei jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 16 val. Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, užsidegė medinis prekybos kioskas. Per gaisrą apdegė kioskas bei viduje buvusios automobilinės prekės. Kiosko savininkui apsvilo plaukai, tačiau į ligoninę vyras vykti atsisakė. Gaisras kilo dėl priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų eksploatuojant elektros prietaisus.

Apie 22 val. Panevėžio rajone, Tičkūnų kaime, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko sodo namelis. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu supleškėjo namo stogas ir perdengimas, sudegė viena išorinė namo siena bei namų apyvokos daiktai. Manoma, kad pastatas buvo padegtas. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min