TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio viešbučio šeimininkei Daliai Kuklierienei skirta 2,5 metų kalėjimo už sukčiavimą

IMG_1831
Dalia Kuklierienė
Šaltinis: BNS
0
A A

Šiaulių apygardos teismas viešbučio „Romantic“ Panevėžyje savininkę Dalią Kuklierienę pripažino kalta dėl sukčiavimo ir dokumentų klastojimo bei skyrė pustrečių metų laisvės atėmimo bausmę.

Drauge teistas bendrovės „Hidruonis“ direktorius Arvydas Kiškis nuteistas vienų metų ir penkių mėnesių realia laisvės atėmimo bausme.

D.Kuklierienė kol kas palikta laisvėje, tačiau galioja kitoje byloje jai skirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti, BNS informavo Šiaulių apygardos teisme.

Be to, paliktas laikinas nuosavybės apribojimas į 57 tūkst. eurų turtą. Jeigu šis teismo nuosprendis įsiteisės, minėtas turtas bus konfiskuotas valstybės naudai.

Viešbučio savininkė išteisinta dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Prokurorai dviejų bendrovių vadovus – viešbučio „Romantic“ savininkę D.Kuklierienę ir bendrovės „Hidruonis“ direktorių A.Kiškį – kaltino didelės vertės turto pasisavinimu, apgaulingu apskaitos tvarkymu, dokumentų klastojimu, jų panaudojimu, sukčiavimu ir neteisingų duomenų apie pajamas pateikimu.  

Specialiųjų tyrimų tarnybos atlikto ikiteisminio tyrimo duomenimis, įtariama, kad užpernai vasarą Panevėžyje registruotos bendrovės generalinė direktorė D.Kuklierienė, susitarusi su kitos bendrovės, kuri registruota Klaipėdoje, vadovu, gavo sąskaitą už tariamus vieno viešbučio remonto darbus, statybos subrangos sutartį, pažymą apie neva atliktus statybos bei remonto darbus ir kitus suklastotus dokumentus, kurie buvo įtraukti į abiejų bendrovių apskaitą. 

Prokurorų manymu, tyrimo metu gauti duomenys rodo, kad bendrovės generalinė direktorė, būdama ir viešbučio akcininkė, su kitos bendrovės vadovo pagalba galėjo pasisavinti didelės vertės turtą – 213 tūkst. litų (61 tūkst. eurų).

Ši baudžiamoji byla buvo išskirta į savarankišką iš itin didelės aprėpties rezonansinio ikiteisminio tyrimo, kuris pradėtas kilus įtarimams dėl 2010 metais Lietuvos krepšinio federacijos ir Panevėžio miesto savivaldybės pasirašytos daugiau kaip 2 mln. litų vertės sutarties dėl Europos vyrų krepšinio čempionato varžybų organizavimo, krepšinio populiarinimo ir plėtros mieste programos įgyvendinimo paslaugų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min