Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 02, 22:29

Panevėžyje aštuoniolikmetis parbloškė ne pėsčiųjų perėjoje į gatvę išbėgusį vyrą

Ketvirtadienį vakare Panevėžyje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje automobilis partrenkė pėsčiąjį. Vyras gatvę kirto ne pėsčiųjų perėjoje.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Incidentas įvyko apie 20 – ą valandą, kuomet automobilį „Mitsubishi Carisma“ vairavęs aštuoniolikmetis parbloškė į važiuojamąją dalį išbėgusį pėsčiąjį. 49 – erių metų vyrui prireikė medikų pagalbos. Pirminiais duomenimis pėsčiasis patyrė atvirą kojos lūžį.

Kaip pasakojo vasario mėnesį vairuotojo pažymėjimą gavęs automobilio vairuotojas, jam važiuojant maždaug 50km/h greičiu gatvę perbėgo moteris ir staiga iš paskos išbėgo vyras. Jaunuolis nebespėjo sustabdyti automobilio ir dešine transporto priemonės puse kliudė pėsčiąjį.

Po avarijos šoką patyręs vaikinas dar nuvažiavo iki sankryžos ir apsisukęs grįžo į įvykio vietą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Gatvę pirmoji kirtusi moteris policijos pareigūnams aiškino, kad ji kartu su vyru ėjo atgal iš draugų, pas kuriuos buvo užsukę. Vyras ir žmona ruošėsi kirsti gatvę ir sėsti į savo automobilį, tačiau to padaryti nebespėjo.

„Sustojome prie gatvės. Mačiau, kad atvažiuoja automobilis, tačiau įvertinau atstumą iki jo ir kirtau gatvę. Galvojau, kad vyras kartu su manimi bėgs, bet jis stabtelėjo ir į gatvę išbėgo vėliau. Jį kliudė mašina“, – pasakojo parblokšto vyro žmona.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Įvykį taip pat matė ir moteris, pas kurią buvo užsukusi sutuoktinių pora. Liudininkės teigimu, „Mitsubishi Carisma“ gatve lėkė dideliu greičiu, nors šį teiginį automobilio ekipažas kategoriškai neigė.

Pirminiais duomenimis dėl įvykio kaltas gatvę ne pėsčiųjų perėjoje kirtęs vyras. Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min