Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 2d. 19:14

Panevėžyje avarijų dalyvių nesutarimus teko spręsti policijai

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje

Pirmadienį Panevėžyje policijos pareigūnams teko aiškintis net kelių avarijų aplinkybes, mat automobilių vairuotojai nerado kompromiso.

Vienos iš avarijų metu susidūrė „Mazda“ ir „Renault“. Pastarąjį automobilį vairavusi moteris atbulomis išvažiavo iš stovėjimo vietos. Tuomet į ją trenkėsi „Mazda“ vairavęs vaikinas.

Eismo įvykio dalyviai susiginčijo dėl kaltės. Nė vienas iš jų nepanoro pripažinti savo klaidos. „Renault“ vairuotoja aiškino, kad ji jau buvo išvažiavusi iš stovėjimo vietos ir pamažu važiavo į priekį. Į ją atsitrenkusio automobilio vairuotojas tvirtino, kad iš stovėjimo vietos į Kosmonautų gatvę moteris išvažiavo neįsitikinusi, kad tai bus saugu.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Į avarijos vietą atvykę policijos pareigūnai išmatavo incidento vietą. Kuris vairuotojas kaltas dėl avarijos paaiškės po tyrimo. Manoma, kad išspręsti ginčą padės vaizdo stebėjimo kamerų įrašai.

Netrukus po to tas pats policijos pareigūnų ekipažas jau vyko į J.Basanavičiaus ir Algirdo gatvių sankirtą. Čia susidūrė „Audi“ ir „Honda“. Per incidentą apgadintas kelio ženklas.

Transporto priemonės susidūrė tuomet, kai „Honda“, važiavęs pagrindine gatve, trenkėsi į jam iš kairės pusės, iš šalutinės gatvės atvažiavusį automobilį „Audi“. Čia nė vienas iš avarijos dalyvių taip pat nesutiko su savo kalte, todėl incidento aplinkybės bus nustatytos Kelių policijos biure.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Dar viena smulki avarija pirmadienio popietę įvyko Statybininkų bei F.Vaitkaus sankryžoje. Pagrindiniu keliu važiavęs „Audi“ vairuotojas sankryžoje suko į kairę ir kliudė maršrutinį autobusą.

Per avariją žmonės nenukentėjo, transporto priemonės taip pat apgadintos ne itin smarkiai, tačiau abu vairuotojai kaltę vertė vienas kitam. Šį atvejį taip pat teks tirti Panevėžio policijos pareigūnams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min