Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje dukart per parą pavogtas tas pats „Kopūstu“ pramintas 38 metų senumo „Žiguli“

„VAZ 21011“
Nuotr. iš asmeninio archyvo / „VAZ 21011“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžio policija narplioja painią rusiškos gamybos automobilio vagystės istoriją. Pavogtas ir vėliau surastas „VAZ 21011“ tą pačią dieną dingo ir vėl. Automobilis, jo savininko pakrikštytas „Kopūstu“, antradienį dar nebuvo surastas.

Tai, kad dingo automobilis, jo savininkas Domas suprato pirmadienį ryte.

1975 metų laidos transporto priemonę ilgapirščiai nugvelbė iš jo tėvų įmonės kiemo Panevėžyje, Kranto gatvėje. Vaikinas nedelsdamas kreipėsi į policiją  ir pranešė apie vagystę.

Praėjus vos valandai nuo pranešimo, pareigūnai informavo, kad mieste patruliuojantis ekipažas minėtą automobilį pastebėjo Savitiškio gatvėje. „Kopūstas“ buvo paliktas krūmuose šalia pjuvenų krūvos.

Į plastikinį indą prisipylęs benzino vaikinas kartu su draugu nuvyko į vietą, tačiau ten senienos neberado. Dar kartą pasitikslinę vietą, kur turi būti automobilis, vaikinai suprato, kad „Kopūstas“ pavogtas ir vėl.

Policininkai apie radinį pranešė automobilio savininkams ir pasiteiravo, ar automobilį reikia nugabenti į saugomą aikštelę, ar juo pasirūpins pats šeimininkas. Domas nusprendė automobilį parsigabenti pats.

Į plastikinį indą prisipylęs benzino vaikinas kartu su draugu nuvyko į vietą, tačiau ten senienos neberado.

Dar kartą pasitikslinę vietą, kur turi būti automobilis, vaikinai suprato, kad „Kopūstas“ pavogtas ir vėl.

„Nuvažiavau ten, kur turėjau rasti automobilį, bet jo ten nebebuvo. Tuomet pastebėjau, kad purvo liko automobilio padangų protektoriaus žymės. Supratau, kad tai mano Kopūsto padangų raštas“, – 15min.lt sakė automobilio savininkas.

Nuotr. iš asmeninio archyvo/„VAZ 21011“
Nuotr. iš asmeninio archyvo/„VAZ 21011“

Apie tai, kad automobilis buvo dar kartą pavogtas, paliudijo ir greta esančios įmonės darbuotojai. Jų teigimu, prie stovinčio „VAZ 21011“ privažiavo šviesios spalvos „Volkswagen Passat B5“. Iš jo išlipę vaikinai kuo ramiausiai užkabino buksyravimo lyną ir neskubėdami"Žiguli" išsitempė automobilių turgaus kryptimi.

Šiuo metu aiškinamasi, kas vėl nugvelbė vaikino „Kopūstą“.

Apie antrą vagystę Domas vėl pranešė apie vagystę pareigūnams. Šiuo metu aiškinamasi, kas vėl nugvelbė vaikino „Kopūstą“.

Automobilio savininkas tikisi, kad vagis nustatyti bus nesunku, kadangi vieta, kur stovėjo žiguliukas, greičiausiai patenka į vaizdo stebėjimo kamerų akiratį.

Domas teigė žiguliuką pirkęs už 900 litų, tačiau jo remontas ir ruošimas techninei apžiūrai kainavo dar tiek pat. Panevėžietis tvirtino automobilį įsigijęs tam, kad galėtų plėtoti „VAZ 21011“ atgaivinimo projektą ir dalyvauti „Ladasport“ organizuojamose slalomo treniruotėse.

Nuotr. iš asmeninio archyvo/„VAZ 21011“
Nuotr. iš asmeninio archyvo/„VAZ 21011“

„Žiguli" jaučiu simpatiją. Tai istorinė mašina. Toks automobilis buvo pirmasis, kurį turėjo mano tėvai. Norėjau šį automobilį prikelti antram gyvenimui, bet išėjo štai kaip. Kažkam, matyt, labai reikėjo Kopūsto, jeigu sugebėjo jį pavogti du kartus, o antrąjį kartą vagystę įvykdė vidurdienį“, – sakė automobilio savininkas Domas Stunža.

Kol vyksta tyrimas dėl vagystės, Domas prašo panevėžiečių pagalbos. Vaikinas ragina jo ar ilgapirščių automobilį mačiusius asmenis pranešti jam telefonu +370 650 93340.

Už informaciją, padėsiančią surasti automobilį, Domas žada atsilyginti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min