Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 01 06, 05:40

Panevėžyje girtas „Citroen“ vairuotojas nušlavė saugumo salelę ir įklimpo

Sekmadienio paryčiais Panevėžyje sučiuptas girtas vairuotojas. Jam nustatytas vidutinis girtumas.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

„Citroen“ vairavęs vyras incidentą sukėlė J.Janonio gatvėje. Čia jis nesuvaldė savo transporto priemonės ir užvažiavo ant eismo srautus skiriančios saugumo salelės.

Apgadinęs salelės infrastruktūrą ir apdaužęs savo automobilį vairuotojas iškart nesustojo. Jis nuvažiavo dar maždaug šimtą metrų, pastatė automobilį greta gatvės, tačiau bandydamas išvažiuoti ėmė ir įklimpo.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Suniokotą saugumo salelę ir netoliese stovintį automobilį pamatė pro šalį važiavęs vairuotojas. Jam kilo įtarimas, kad prie „Citroen“ vairo sėdintis asmuo yra neblaivus.

Į iškvietimą nedelsiant sureagavo kelių policijos ekipažas. Pareigūnai įvykio vietoje rado vairuotoją, kuriam alkoholio matuokliu buvo nustatytas vidutinis 2,01 promilės girtumas. Maža to, iš vairuotojo už vairavimą išgėrus jau yra atimtos teisės.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Pažeidėjas buvo sulaikytas, nugabentas į ligoninę, o vėliau uždarytas į areštinę dviem paroms. Jam bus iškelta baudžiamoji byla. Taip pat jam iš savo kišenės reikės apmokėti apgadintos salelės atstatymo darbus.

Teismas gali konfiskuoti ir pažeidėjo vairuotą „Citroen“. Automobilis nugabentas į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min