Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje į „Audi“ atsitrenkė motociklas, juo važiavę vaikinai iš įvykio vietos spruko

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį apie 21 val. Panevėžyje, Smėlynės ir Senamiesčio gatvių sankryžoje motociklas rėžėsi į automobilį. Po avarijos abu motociklu važiavę jaunuoliai paspruko bėgte.

Papildyta: 14.45

Apžiūros metu nustatyta, kad 1997 metų laidos motociklas ,,Kawasaki“, nuo 2013-02-08 yra paieškomas, kaip vogtas, Anglijoje. 

Kaip pasakojo „Audi“ vairavęs vyras, jis sankryžoje ketino sukti į kairę pusę. Vairuotojas į sankryžą įvažiavo degant žaliam šviesoforo signalui. Jam belaukiant kada bus galima saugiai atlikti manevrą, užsidegė geltonas šviesoforo signalas.

Priešpriešinio eismo juostoje važiavę automobiliai sustojo. Vos „Audi“ pradėjo judėti į kairę, iš priekio atskriejo motociklas „Kawasaki“.

Motociklas, kuriuo važiavo du vaikinai, trenkėsi į „Audi“ priekinę dalį. Po smūgio nuo motociklo nukritę jaunuoliai netrukus iš įvykio vietos pasišalino bėgte. „Audi“ keleiviai teigė pastebėję, kad abu motociklu važiavę vaikinai buvo be specialių aprangų, tačiau dėvėjo šalmus. Po avarijos ant asfalto mėtėsi ir vieno šalmo apsauginis skydelis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Avarijos vietoje pasirodė ir ugniagesiai gelbėtojai. Jie surinko išsiliejusius tepalus ir iš motociklo tekantį benziną.

Policijos pareigūnai aiškinsis, kam priklauso motociklas ir kas tuo metu jį vairavo. Taip pat pareigūnus domina ir atsakymas, kodėl vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos.

Neatmetama galimybė, kad motociklas galėjo būti vogtas, mat transporto priemonės užvedimo spynelė gerokai išdarkyta. Avarijos vietoje nerasti ir motociklo rakteliai.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min