Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 kovo 17d. 17:42

Panevėžyje iš šalutinės gatvės neapdairiai išvažiavusi „Audi“ vairuotoja susidūrė su „Peugeot“

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje

Pirmadienį Panevėžyje įvyko eismo įvykis. Jo metu susidūrė „Audi“ ir „Peugeot“. Automobilių vairuotojai nenukentėjo, tačiau transporto priemonės per avariją buvo gerokai apgadintos.

Avarija apie 15 val. įvyko Aukštaičių ir Margių gatvių sankryžoje. Iš pastarosios gatvės išsukusi „Audi“ vairuotoja nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „Peugeot“ ir transporto priemonės susidūrė.

Per avariją žmonės nenukentėjo, abiejų automobilių vairuotojai dėl aplinkybių sutarė, todėl užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Incidento metu apdaužyti abu automobiliai. Jie sava eiga pajudėti nebegalėjo. „Peugeot“ smarkiausiai nukentėjo priekinė dalis, išdužo lempos, sulinko variklio gaubtas, sulaužytas bamperis, prakiuro radiatorius. Automobiliui „Audi“ smūgio metu buvo pažeista važiuoklė, išlūžo ratas.

Priešingai nei pirmadienį ryte, šio incidento metu gatvės jau nebebuvo slidžios, o debesuotą dangų ir gausų sniegą pakeitė ryški saulė.

Manoma, kad būtent dėl šios priežasties iš šalutinės gatvės išvažiavusi moteris ir galėjo nepastebėti pagrindiniu keliu važiavusio „Peugeot“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min