Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje neapdairiai į sankryžą įvažiavęs „Volkswagen“ vairuotojas susidūrė su „Peugeot“

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį apie 23 val. Panevėžyje, Nemuno ir J.Tilvyčio gatvių sankryžoje susidūrė „Volkswagen“ ir „Peugeot“. Medikų pagalbos avarijos dalyviams neprireikė, tačiau transporto priemonės sudaužytos stipriai.

Automobiliai susidūrė tuomet, kai J.Tilvyčio gatve važiavęs „Volkswagen Passat“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Peugeot“. Tuo metu sankryža nebuvo reguliuojama šviesoforu, todėl vairuotojai turėjo vadovautis kelio ženklais.

Su kompanija važiavęs „Volkswagen“ vairuotojas neatkreipė dėmesio, kad važiuoja šalutine gatve ir sankryžą kirto nė nepristabdęs. Jam į šoną netrukus trenkėsi 1991-aisias metais gimusio vaikino vairuojamas „Peugeot“.

Po smūgio pastarasis automobilis sankryžoje apsisuko prieš eismo kryptį, ant asfalto pasipylė alyva.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai vairuotojams pasiūlė pildyti eismo įvykio deklaraciją. Kadangi avarijos metu sužeistų asmenų nebuvo, rimtesnio policijos įsikišimo neprireikė. „Peugoet“ vairuotoją nuo sužalojimų išgelbėjo išsiskleidusi oro pagalvė.

VIDEO: „Volkswagen” ir „Peugeot” avarija

Nors „Peugoet“ buvo pažymėtas klevo lapo ženklu, tačiau vairuotojas dviejų metų vairavimo stažą jau turėjo. Vaikinas paaiškino, kad tuo pačiu automobiliu važinėja ir jo draugė, kuri neseniai gavo vairuotojo pažymėjimą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Incidento vietoje pasirodė ir ugniagesiai, kuriems teko sušluoti automobilių duženas ir surinkti ant kelio išsiliejusią alyvą. Po avarijos abu automobiliai savo eiga jau nebepajudėjo, tad teko kviesti techninę pagalbą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min