Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 23d. 22:36

Panevėžyje nuo policijos sprukęs BMW vairuotojas sankryžoje susidūrė su „VW Passat“

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje

Trečiadienio vakarą apie 20.30 val. Panevėžyje vykęs BMW automobilio persekiojimas baigėsi avarija. Nuo policijos sprukęs BMW automobilis kirto sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui ir trenkėsi į „Volkswagen Passat“.

Pareigūnų duomenimis, BMW gaudynės prasidėjo dar dieną. Tuomet vairuotojas Klaipėdos gatvėje buvo sustabdytas dėl viršyto greičio. Vos pareigūnui pradėjus artėti prie sustabdyto automobilio, BMW vairuotojas ėmė sprukti.

Antrą kartą automobilio persekiojimas prasidėjo apie 20.30 val. Beržų gatvėje BMW taip pat nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti. Automobilį imta persekioti.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Persekiojamas vairuotojas su šalia sėdėjusiu keleiviu nuvažiavo netoli, nes Velžio kelio ir Pajuostės plento sankryžoje susidūrė su „Volkswagen Passat“, kuriuo važiavo du žmonės.

BMW vairuotojas tvirtino, kad jam kertant sankryžą dar nedegė raudonas šviesoforo signalas, tačiau šią versiją paneigė „Volkswagen Passat“ automobilyje sumontuotas vaizdo registratorius. Įrenginys užfiksavo, kad „Volkswagen“ į sankryžą įvažiavo degant žaliam šviesoforo signalui.

VIDEO: „VW Passat“ vaizdo registratoriumi užfiksuotas susidūrimas

Manoma, kad BMW vairuotojas nuo policijos abu kartus spruko dėl to, jog neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Pareigūnų duomenimis, jis dviem mėnesiams buvo atimtas už kelio ženklo nepaisymą.

Dabar BMW vairuotojo laukia kur kas griežtesnė atsakomybė – už vairavimą be teisių, sprukimą nuo policijos du kartus, važiavimo per sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui ir eismo įvykio sukėlimą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Per avariją žmonės nenukentėjo, vairuotojai buvo blaivūs. Apgadinti abu automobiliai. BMW techninės pagalbos automobiliu nuvežtas į saugomą aikštelę.

Įvykį tiria policija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min