Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje nuteista neteisėtas statybas toleravusi valdininkė

Teismo salė
Teismo salė
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Panevėžio apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskelbė nuosprendį Kauno apskrities viršininko administracijos Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus Kėdainių rajono vyriausiajai specialistei D.C.

Kaip informuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba, valstybės tarnautoja pripažinta kalta dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumentų suklastojimo. D.C. atimta teisė dirbti valstybės tarnyboje 3 metams ir 2 mėnesiams bei paskirta 2 tūkst. 875 Lt bauda.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su STT Kauno valdybos pareigūnais. Pareigūnai nustatė, kad valstybės tarnautoja, kuri, vykdydama tarnybines pareigas, turėjo kontroliuoti, kad statybos vyktų pagal statinių projektus ir galiojančius statybos normatyvinius dokumentus, suderindama ar priimdama atliktus teritorijų planavimo ir statybos darbus sistemingai ignoravo nustatytus statybos valstybinės priežiūros reikalavimų pažeidimus.

Dėl to buvo įteisintos savavališkos statybos bei nuslėpti teisės aktų pažeidimai, susiję su statinių projektavimu, statyba bei naudojimu. Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo atskleista 17 nusikalstamų veikų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min