Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje nuteistas prekeivis narkotikais

Teismas
Photos.com nuotr. / Teismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio miesto apylinkės teismas Panevėžio gyventoją 35-erių metų D.T. pripažino kaltu dėl disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti ir nuteisė jį 9 metams laisvės atėmimo.

Kaip rašoma teismo pranešime, nustatyta, kad D.T. 2010 m. gegužės 30 d. neteisėtai, turėdamas tikslą platinti, gabeno 4,015 g narkotinės medžiagos (heroino) ir pardavė už 3 tūkst. 500 litų asmeniui, veikusiam pagal nusikalstamos veikos imitavimo modelį.

2010 m. pavasarį policijos pareigūnai gavo operatyvinės informacijos, kad D.T. gali turėti draudžiamų psichotropinių medžiagų ir užsiimti jų platinimu. Siekiant patikrinti informaciją, buvo nuspręsta taikyti nusikalstamos veikos imitacijos modelį.

Prieš parduodamas narkotikus, D.T. ne vieną sykį bendravo su slaptą užduotį atliekančias pareigūnais. 2010 m. gegužės 30 d. 17.30 val. Panevėžyje, Smėlynės gatvės namo pirmame aukšte, D.T. vienam nusikalstamos veikos imitacijos modelio dalyviui už 3 tūkst. 500 litų pardavė plastikinį maišelį su rusvos spalvos supresuotais milteliais.

Specialistai nustatė, kad maišelyje buvo 4,015 g heroino.

Teismas, išanalizavęs ir įvertinęs visus įrodymus, surinktus šioje baudžiamojoje byloje, konstatavo, kad D.T. kaltė dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti visiškai įrodyta, nors D.T. teisme savo kaltės nepripažino. Teismas konstatavo, kad kaltinamojo D.T. parodymus, jog jis esą narkotinių medžiagų nepardavęs, o susitikimo su nusikalstamos veikos imitavimo modelio dalyviais gegužės 30 dieną nebuvę, paneigia byloje esantys įrodymai – liudytojų parodymai, daiktiniai ir rašytiniai įrodymai.

Bausmę nuteistasis turės atlikti pataisos namuose.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos, o suimtam nuteistajam nuo nuosprendžio nuorašo įteikimo dienos, gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui, paduodant apeliacinį skundą Panevėžio miesto apylinkės teisme.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min