Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 30d. 19:57

Panevėžyje parblokštas per perėją važiavęs girtas dviratininkas

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje

Šeštadienio vakarą Panevėžyje, Molainių gatvėje susidūrė automobilis ir dviratis. Per avariją nukentėjo dviračiu važiavęs vyras.

Avarija įvyko Molainių gatvės atkarpoje, ties prekybos centru „Norfa“. Šioje vietoje per perėją gatvę kirto dviratininkas. Tiesa, dviratį vairavęs vyras nenulipo nuo dviračio ir nepersivedė jo, kaip to reikalauja kelių eismo taisyklės, tačiau per perėją važiavo.

Be to, dviratininkas nedėvėjo ir šviesą atspindinčios liemenės, tad Molainių gatve važiavęs „Volkswagen“ vairuotojas jo laiku pastebėti nesugebėjo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

„Volkswagen“ kliudė galinį dviračio ratą ir parbloškė dviratininką ant asfalto. Sužeistam dviratininkui prireikė medikų pagalbos. Jis paguldytas ant neštuvų ir nugabentas į ligoninę.

Paaiškėjo, kad prie visų dviratį per perėją mynusio vyro padarytų pažeidimų dar galima pridėti ir girtumą. Jam alkoholio matuokliu nustatytas 1,26 lengvas neblaivumas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

„Volkswagen“ vairuotojas buvo blaivus.

Jis teigė, kad dieną net ir ne pagal taisykles važiuojantį dviratininką būtų matęs, tačiau naktį menkai apšviestose Panevėžio gatvėse pastebėti staiga atsiradusią kliūtį buvo neįmanoma.

Kad dviratininkas išties kirto gatvę nenulipęs nuo dviračio patvirtino ir priešpriešinio eismo kryptimi važiavęs bei įvykį matęs „Opel“ vairuotojas su keleiviais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min