Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje per pūgą susidūrė du „Volkswagen Passat“

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Panevėžį apgaubė sniegas ir pasipylė eismo įvykiai. Vienas iš incidentų užfiksuotas Ramygalos ir Kėdainių gatvių sankryžoje. Čia susidūrė du „Volkswagen Passat“ automobiliai.

Avarija įvyko apie 11.30 val., kai šalutine Kėdainių gatve važiavęs vienas iš automobilių įvažiavo į sankryžą ir ketino sukti į kairę. Vairuotojas tvirtino, kad prieš įvažiuodamas į sankryžą apsidairė ir, įsitikinęs manevro saugumu, įvažiavo į sankryžą.

Deja, vairuotojas neįvertino eismo sąlygų ir kelio dangos būklės. Vos jo automobilis lėtai pradėjo judėti per sankryžą, pagrindine gatve atvažiavo kitas „Volkswagen Passat“.  Šalutine gatve važiavusio automobilio vairuotojas nespėjo pervažiuoti sankryžos, o pagrindiniu keliu važiavusiam vairuotojui  nepavyko sustoti ir taip išvengti susidūrimo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Po avarijos šalutine gatve važiavęs „Volkswagen Passat“ buvo nublokštas dar keletą metrų, užšoko ant šaligatvio ir sustojo vos per du metrus nuo gatvės apšvietimo stulpo.

Po avarijos įvykio vietoje pasirodė policijos pareigūnai ir medikai. Pastarieji apžiūrėjo sankryžą nesėkmingai kirtusio ir smūgį į kairę pusę gavusio automobilio vairuotoją. Vyras medikų pagalbos atsisakė.

VIDEO: Panevėžyje susidūrė du „Volkswagen Passat”

Prasidėjus pūgai, mieste vienas po kito fiksuojami eismo įvykiai. Dažniausiai tai smulkūs incidentai, kurių metu atsitrenkiama į priekyje sustojusio automobilio galą.

Policijos pareigūnai vairuotojams rekomenduoja pasirinkti saugų greitį, įvertinti eismo sąlygas ir nepervertinti savo galimybių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min