Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje girtas policininkas pražudė du pėsčiuosius, dar dėl vieno gyvybės kovoja medikai

Avarijos vietoje
Egidijaus Krikščiūno nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienio vakarą apie 21 val. Panevėžyje, Nemuno gatvėje įvyko tragiška avarija. Jos metu automobilio „Renault Espace“ vairuotojas partrenkė į pėsčiųjų perėją įžengusius žmones. Avarijos metu žuvo vyras ir moteris, dar dėl vieno vyro gyvybės kovoja medikai.

Avarija įvyko Nemuno gatvėje. Pirminiais duomenimis, „Renault Espace“ vairuotojas nepastebėjo į pėsčiųjų perėją įžengusių žmonių ir juos partrenkė. Smūgio būta stipraus, nes stabdymo žymių ant asfalto matyti nebuvo. Per avariją žuvo garbaus amžiaus sutuoktiniai, dar vienas asmuo nugabentas į ligoninę.

Avarijos liudininku tapo ir dar vieno automobilio vairuotojas, garsus Panevėžio fotografas Andrius Repšys. Vyras tuo metu važiavo kitoje eismo juostoje ir matė incidentą iš arti.

Egidijaus Krikščiūno nuotr./Avarijos vietoje
Egidijaus Krikščiūno nuotr./Avarijos vietoje

„Espace“ vairuotojas nestabdė, o kai atsitrenkė į žmones, pasuko vairą į mano pusę

„Nemuno gatve važiavau paskui „Renault Espace“, mačiau, kad pėsčiųjų perėjoje eina žmonės. Buvo tikrai tamsu, žmonės kaip vaiduokliai. Perėja buvo neapšviesta. Persirikiavau į dešinę juostą, nes vėliau ketinau sukti į Parko gatvę. „Espace“ važiavo viduriniąja juosta ir turbūt pėsčiųjų nepamatė. Po avarijos aš paklausiau to vairuotojo, kaip jis nepamatė pėsčiųjų, o jis atsakė, kad užsikalbėjo. „Espace“ vairuotojas nestabdė, o kai atsitrenkė į žmones, pasuko vairą į mano pusę. Nebeturėjau kur dėtis, todėl užšokau ant šaligatvio. Mačiau, kad jis nutrenkė tris žmones. Gaila, bet močiutė žuvo vietoje“, – po įvykio sakė Andrius Repšys.

Avarijos vietoje pasirodę medikai konstatavo, kad įvykio vietoje žuvo moteris. Jos sutuoktinio gyvybė užgęso ligoninėje.

Egidijaus Krikščiūno nuotr./Avarijos vietoje
Egidijaus Krikščiūno nuotr./Avarijos vietoje

Įvykio vietoje buvo aptikta ir alkoholinių gėrimų, tačiau kriminalinės policijos darbuotojai kategoriškai neigė, kad alkoholio butelis buvo paimtas iš „Renault Espace“ salono.

VIDEO: Panevėžyje mirtinai partrenkta pėsčioji

Iš karto po eismo įvykio avarijos vietoje atsidūrę liudininkai 15min.lt teigė, kad eismo įvykį galėjo sukelti policijos pareigūnas, važiavęs ne tarnybos metu, tačiau ši versija nėra oficialiai patvirtinta.

Įvykis tiriamas.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min