Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 2d. 01:37

Panevėžyje policijai nestojęs girtas vairuotojas trenkėsi į namą ir krito veidu į purvą

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje

Naktį iš antradienio į trečiadienį Panevėžio policijos pareigūnai sulaikė girtą vairuotoją. Jis pasidavė tik tuomet, kai pareigūnai panaudojo elektrošoką.

Po kelią kreivai judantį „golfą“ policijos pareigūnai pastebėjo greta Sodų ir Katedros gatvių sankryžos. Kurį laiką pavažiavęs iš paskos įtartino vairuotojo, ekipažas nusprendė „Volkswagen“ sustabdyti.

Tačiau automobilio vairuotojas nė neketino paklusti šiam reikalavimui ir ėmė didinti greitį. Tiesa, bėgti nuo pareigūnų vairuotojui sekėsi sunkiai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Automobilio vairuotojas ratus suko po miesto centrinę dalį ir galiausiai Birutės gatvėje rėžėsi į namo sieną. Kadangi policijos pareigūnai vienu metu buvo prisigretinę prie automobilio, jie pastebėjo, kaip apsirengęs asmuo sėdėjo prie vairo.

Būtent šį asmenį pareigūnai ir čiupo tuomet, kai šis nusprendė sprukti bėgte. Tačiau bėglys nulėkė netoli – už kelių metrų jį pakirto elektroimpulsinis prietaisas ir pažeidėjas krito veidu į purvą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Tiek vairuotojui, tiek keleiviui buvo uždėti antrankiai.

Sulaikytas vairuotojas kategoriškai neigė vairavęs, nors vairavimo faktą matė patys policijos pareigūnai. Kad prie vairo sėdėjo būtent šis asmuo patikino ir keleivis.

Vairuotojui nustatytas vidutinis, 1,57 promilės girtumas.

Keleivis įpūtė tik 0,31 promilės, tačiau pareigūnai jį veikiausiai veš atlikti tyrimus dėl narkotinių medžiagų, kadangi automobilio dėtuvėje aptiktas švirkštas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Sulaikytas „Volkswagen“ vairuotojas buvo nugabentas į ligoninę. Vėliau jam teks dvi paras praleisti areštinėje. Pažeidėjui bus iškelta baudžiamoji byla.

Jo automobilis iškeliavo į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę. „Volkswagen“ gali būti konfiskuotas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min