Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje prekybos centro „Maxima“ darbą nutraukė pranešimas apie sprogmenį

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį apie 22 val. Panevėžyje pranešta, jog Klaipėdos gatvėje esančiame prekybos centre „Maxima“ padėtas sprogmuo. Apie tai telefonu pranešė neprisistatęs asmuo.

Papildyta 11.19 val. „Maxima LT“ šeštadienio rytą išplatintame pranešime teigia, kad penktadienį, gavus pranešimą apie galimai padėtą sprogmenį „Maxima XX“ parduotuvėje, Panevėžyje Klaipėdos g. nedelsiant iš jos buvo evakuoti tuo metu parduotuvėje buvę klientai bei parduotuvės personalas.

„Iškviestos gelbėjimo tarnybos bei rinktinės „Aras“ pareigūnai. Jie nuodugniai patikrino parduotuvės prekybines bei tarnybines patalpas, šalia esančią automobilių stovėjimo aikštelę. Patikra baigėsi maždaug pirmą valandą nakties. „Aro“ pareigūnams konstatavus, kad sprogmens nėra ir įsitikinus, kad parduotuvėje tiek mūsų klientams, tiek ir mūsų darbuotojams saugu, šeštadienį parduotuvė darbą pradėjo kaip įprasta – 8 val. ryte“ , – teigė Renata Saulytė, „Maxima LT“ komunikacijos vadovė.

Papildyta 01.20 val. Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai į Panevėžį atvyko po vidurnakčio ir patalpas tikrinti pradėjo 00.20 val. Specialistai apžiūrėjo parduotuvėje įrengtas daiktų spinteles, šiukšliadėžes, prekybines patalpas, greta esančią kavinę.

Pareigūnai taip pat patikrino ir kelis auotmobilių stovėjimo aikštelėje paliktus automobilius, tačiau nieko įtartino nepastebėjo. „Aras“ darbą baigė prieš pirmą valandą nakties ir konstatavo, kad sprogmens prekybos centre nėra.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Prekybos centras „Maxima XX“ įprastai dirba iki 23 valandos, tačiau dėl pranešimo apie sprogmenį darbą teko nutraukti valanda anksčiau.

Iš prekybos centro nedelsiant evakuoti pirkėjai ir personalas. Pastatą apsupo specialiosios tarnybos. Policijos pareigūnai užtvėrė visus įvažiavimus į automobilių stovėjimo aikštelę, vairuotojams liepė iš jos pašalinti transporto priemones.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Aikštelės kampe išsirikiavo ugniagesių, medikų, dujų tarnybos, kriminalinės policijos automobiliai.

Įvykio vietoje pasirodė ir Panevėžio miesto savivaldybės adminstracijos direktorė Kristina Vareikienė ir Civilinės saugos skyriaus vedėja Vilma Kartanaitė. Vėliau prie jų prisijungė ir miesto meras Vitalijus Satkevičius.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Kristina Vareikienė ir Vilma Kartanaitė
Tomo Markelevičiaus nuotr./Kristina Vareikienė ir Vilma Kartanaitė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min