Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje šaligatviu lėkė ir konteinerius vartė golfo lazdomis ginkluotas BMW ekipažas

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį apie 13 val. Panevėžyje, Liepų alėjoje, automobilio BMW vairuotojas išvartė prie gatvės sustatytus šiukšlių konteinerius, vos nekliudė pėsčiųjų taku ėjusios moters ir pasišalino iš įvykio vietos.

Tuo metu, kai BMW užšoko ant šaligatvio, juo ėjo moteris. Į rajono polikliniką žingsniavusi pėsčioji tvirtino, kad nuo tragedijos skyrė kelios sekundės.

Išgirdau padangų cypimą ir tuo metu ant pėsčiųjų tako užšoko mano matytas BMW.

„Mačiau tą automobilį, kai jis stovėjo prie išvažiavimo iš kiemo. Automobilio variklis dirbo aukštais sūkiais. Aš ėjau poliklininkos link ir jau buvo praėjusi du konteinerius, kai išgirdau padangų cypimą ir tuo metu ant pėsčiųjų tako užšoko mano matytas BMW.

Jis pralėkė pro pat mane. Konteineriai išsibarstė po visą taką. Manęs nekliudė tik per plauką. Mačiau, kad automobilyje buvo du asmenys“, – emocingai kalbėjo nelaimės išvengusi gyventoja.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Išvengęs smūgio į medį ir taksofoną, išvartęs konteinerius ir pavažiavęs pėsčiųjų taku, BMW vairuotojas sustojo, tačiau greit apsigalvojo ir vėl grįžo į gatvę.

BMW prakirstomis padangomis nuvažiavo iki A.Jakšto gatvėje esančios konsultacinės poliklinikos. Automobilį vairavęs vyras transporto priemonę pastatė aikštelėje.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

„Čia juk netoli ligoninė, poliklininka, mokyklos net dvi, gyvenamasis rajonas. Žmonės čia vaikšto nuolat. Eina ir vaikai, ir senjorai šiuo taku. Kokiu bepročiu reikia būti, kad šitaip vairuoti.

Konteinerius į vietą darbininkai pastatys, bet juk jis galėjo kliudyti būrelį vaikų. 

Konteinerius į vietą darbininkai pastatys, bet juk jis galėjo kliudyti būrelį vaikų. Tokiems vairuotojo pažymėjimą atimti reikia iki gyvos galvos“, – pasipiktinimo neslėpė pro šalį pasiramsčiuodamas lazdele ėjęs panevėžietis.

Netrukus policijos pareigūnai sulaikė įtariamąjį. Aikštelėje, kur rastas BMW, prie automobilio vairo buvo aptiktas vaikinas. Jis policijai aiškino, kad automobilio nevairavo, tačiau transporto priemonė priklauso jam.

Jaunuolis teigė, kad sportinės M serijos ženkliuku papuoštą BMW 318 automobilį įsigijo prieš penkias dienas Kėdainiuose, tačiau savo vardu jo dar neužregistravo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Kai paaiškėjo, kad transporto priemonė bus priverstinai nuvežta, vaikinas panoro iš automobilio salono ir bagažinės susirinkti vertingus daiktus.

Kartu su savimi jis pasiėmė garso įrangos stiprintuvą, akumuliatorių, maišą su įvairiomis smulkmenomis ir galiausiai ištraukė golfo lazdą.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min