Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 6d. 01:47

Panevėžyje šalutine gatve važiavęs neapdairus vairuotojas sukėlė trijų automobilių avariją

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje

Sekmadienį apie 19 val. Panevėžyje įvyko antra avarija per dieną. Jo metu sudaužyti trys automobiliai. Nukentėjo avariją sukėlęs vairuotojas ir du jo keleiviai.

Avarija Ramygalos ir Beržų gatvių sankryžoje įvyko tuomet, kai šalutine gatve važiavęs „Audi“ vairuotojas nepraleido pirmumo teisę turėjusio automobilio „Peugeot“.

Po smūgio avarijos kaltininko automobilis perskriejo sankryžą ir rėžėsi į dar vieną „Audi“. Pastarasis automobilis tuo metu stovėjo ir laukė galimybės pasukti į dešinę.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Po avarijos medikų pagalbos prireikė avarijos kaltininkui ir jo keleiviams. Vairuotojui sumušta krūtinė, ekipažo nariai skundėsi galvos skausmais.

Visus tris asmenis medikai išvežė į ligoninę. Tačiau prieš pajudant greitosios pagalbos automobiliui medikė užsiminė, kad sužeidimai yra lengvi.

Šio ekipažo automobilyje ir greta jo po avarijos mėtėsi alaus skardinės, tačiau vairuotojas alkoholio neragavo. Policijos pareigūnai nustatė, kad „Audi“ vairuotojas buvo blaivus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Be pasekmių sveikatai avarija baigėsi „Peugeot“ vairavusiai moteriai, kuri savo automobilio priekiu taranavo iš šalutinės gatvės išnėrusio „Audi“ dešinįjį šoną. Avarijos metu moteris važiavo kartu su savo penkiolikmete dukra.

„Mums pasisekė, kad į „Audi“ trenkėmės mes, o ne „Audi“ į mus. Jei būtų pataikę į dureles, galėjo pasibaigti ir blogiau. Dabar su dukra abi likome sveikos. Automobilis, aišku, turbūt jau neberemontuotinas“, – guodėsi vairuotoja.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Nuostolių patyrė ir trečiasis eismo įvykio dalyvis, į kurį atsitrenkė „Peugeot“ nublokšta „Audi“. Jo automobiliui apgadintas priekis, prakiuro aušinimo radiatorius.

„Audi“ automobiliu prie sankryžos stovėjęs pensininkas sakė, kad tai vos antroji jo avarija. Keturiasdešimt metų vairuojantis vyras tvirtino, kad abu kartus avarijoje jis nukentėjo nekaltai.

„Prieš 30 metų į mano žiguliuką buvo įvažiavęs autobusas, o dabar atsitrenkė „Audi“. Ką jau padarysi. Gaila mašinos, labai ją prižiūrėjau. Gerai nors tai, kad niekas labai nenukentėjo ar per perėją tuo metu nėjo žmogus. Nedaug iki nelaimės trūko“, – pasakojo senjoras.

Beje, vyras sekmadienį vakare ketino važiuoti į Vilniaus oro uostą, pasitikti grįžtančios dukros, tačiau avarija jo planus pakoregavo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Avarijos vietoje pasirodė ir avarijos kaltininko motina. Ji sakė, kad sūnus neseniai grįžo iš užsienio. Moteris išreiškė nepasitenkinimą kai kuriais su jos sūnumi važiavusiais asmenimis.

„Sūnus prieš kurį laiką grįžo iš Danijos. Šiaip jis gyvena Anykščiuose, o aš Panevėžyje. Grįžęs iš užsienio susitiko su draugais. Turbūt jiems dar ir alaus nupirko, pavaišino. Čia toje kompanijoje buvo toks Kęstas. Kiek kartų sakiau sūnui, kad jis su Kęstu nesusidėtų. Nebe pirma nelaimė su tuo Kęstu įvyksta. Kur jis – ten nemalonumai“, – emocingai kalbėjo moteris, vėliau nuo gatvės patraukusi sūnaus automobilį.

VIDEO: Panevėžyje susidūrė trys automobiliai

Avarijos vietoje gausiai susirinko ir smalsuoliai. Greta gatvės gyvenanti moteris tvirtino, kad šioje sankryžoje avarijų įvyksta dažnai. Panevėžietės teigimu, čia esantis šviesoforas dirba labai trumpai, o vėliau persijungia į mirksinčio geltono signalo būseną. Tuomet vairuotojai privalo vadovautis kelio ženklais.

„Gyvenu netoli, tai galiu pasakyti, kad tuo metu, kai šviesoforas „miega“, avarijų čia netrūksta. Nesuprantu, kodėl šviesoforas negali normaliu režimu veikti bent jau iki vidurnakčio, kol aprims eismas? Aišku, vairuotojai turi mokėti važiuoti ir be šviesoforų, bet jei jau kalbama apie saugumą, kodėl šviesoforai mirksi geltonai jau septintą valandą?“, – teigė moteris.

Į eismo įvykį atvažiavo ir ugniagesiai gelbėtojai. Jų pagalbos prireikė nuo gatvės šalinant avarijos metu pažirusias automobilių dalis ir jų duženas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min