Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje susidūrę „Ford“ ir vilkiko vairuotojai vienas kitam žėrė kaltinimus

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
1
A A

Pirmadienį Panevėžyje, S.Kerbedžio gatvėje susidūrė vilkikas „Renault“ ir lengvasis automobilis „Ford“. Per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau gatvėje sutriko eismas.

Incidentas įvyko tuomet, kai abi transporto priemonės S.Kerbedžio gatve važiavo viena šalia kitos, ta pačia kryptimi. „Ford“ vairuotojas važiavo pirma juosta, o vilkikas judėjo antra.

Abiem vairuotojams artėjant prie sankryžos, eismo juostą ėmė keisti vilkiką vairavęs vyras. Jis teigė nė nepastebėjęs, kad greta jo važiuoja kitas eismo dalyvis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Vilkikas užkabino „Ford Mondeo“ galinę dalį, apsuko jį prieš save ir trenkėsi į vairuotojo šoną. Per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau avarijos dalyviai situaciją spręsti taikiai ir pildyti deklaraciją nenorėjo.

Į avarijos vietą atvyko policijos pareigūnai, nes „Ford“ vairuotojas suabejojo vilkiką vairavusio vyro blaivumu. Ekipažas patikrino sunkiasvorės transporto priemonės vairuotoją ir jokio vartojimo fakto nenustatė. Taip pat blaivus buvo ir „Ford“ vairuotojas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Kai avarijos dalyviai jau patraukė automobilius iš avarijos vietos ir sutiko pildyti deklaraciją, kozirį metė vilkiko vairuotojas.

Jis ėmė tikinti, kad per avariją „Ford“ vairavo visai kitas asmuo ir tik po įvykio prie vairo sėdo vėliau vairuotoju prisistatęs vyras.

Tačiau avariją matė pro šalį važiavęs vairuotojas, kuris „Ford“ vairavusiam vyrui paliko savo kontaktus.

Kai policijos pareigūnai jau ketino skambinti minėtam liudininkui, vilkiko vairuotojas vėl persigalvojo ir savo versijos dėl pasikeitusių vairuotojų atsisakė. Tik tuomet avarijos dalyviai ėmėsi deklaracijų pildymo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min