Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo nario žmona paplūdimio tualete išvydo kameras ir iškrypėlį (papildyta 11.05 val.)

Paplūdimys
P. Makausko nuotr. / Paplūdimys
Šaltinis: 15min
0
A A

Policija aiškinasi, kas paplūdimio tualete įrengė kameras.

Trys užmaskuotos filmavimo kameros sekmadienio popietę, apie 13.30 val., rastos Smiltynėje, ties I perkėla, prie bendrojo paplūdimio esančiame tualete.

Kameros buvo įrengtos moterims skirtoje patalpoje.  

Pirmadienį ryte apie šį incidentą pranešimą išplatino Seimo narys Evaldas Jurkevičius:

„Sekmadienį mano žmona Elena Jurkevičienė, apsilankiusi Smiltynės viešajame lauko tualete, buvo perspėta kitų moterų, kad išvietės duobėje slapstosi vyras su prožektoriu ant galvos. Žmona apie tai informavo mane.

Aš, apėjęs tualeto pastatą iš kitos pusės, pamačiau angą, pridengtą mediniu dangčiu. Paskambinau 112 ir iškviečiau policiją. Paskui griežtai pareikalavau, kad duobėje tūnantis asmuo tuoj pat lįstų lauk, tačiau jis nepakluso.

LŽ nuotr./Evaldas Jurkevičius
LŽ nuotr./Evaldas Jurkevičius

Tuo metu mano dukra Gabrielė pastebėjo ant žemės uždengtą samanomis, užmaskuotą vaizdo kamerą, kuri filmavo įėjimą į išvietę. Kol apžiūrinėjau kamerą, iškrypėlis iššoko iš duobės ir pasileido gilyn į mišką. Puoliau jį vytis, prie manęs prisidėjo dar vienas vyras. Tačiau mums nepavyko – iškrypėlis paspruko.

Kiek vėliau grįžau pasižiūrėti, kaip vyksta nusikaltimo tyrimas. Kriminalistai buvo laikinai uždarę tualetą. Jie išvietėje rado dar vieną vaizdo kamerą.

Keldamasis su šeima keltu atgal į Klaipėdą, pastebėjau laive žmogų, panašų į minėtą iškrypėlį. Negaliu 100 procentų teigti, kad tai buvo jis, tačiau labai panašus. Nufotografavau jį mobiliuoju telefonu ir paskambinau policijai.

Keltui parplaukus, Šiaurės rage prisistatę pareigūnai patikrino įtartino žmogaus dokumentus ir užfiksavo jo asmens duomenis.

Kriminalistai turi abi filmavimo kameras, rastas įvykio vietoje, ir tikiuosi kvalifikuotai atliks tyrimą. Sulygins pirštų antspaudus, esančius ant filmavimo aparatūros, su mano nurodyto asmens pirštų antspaudais.

Prieš pusantros savaitės kreipiausi per žiniasklaidos priemones dėl pliažų iškrypėlių, kuriuos siūliau fotografuoti ir nuotraukas perduoti policijai arba atsiųsti į mano elektroninį paštą. Vakar, sekmadienį, man pačiam teko susidurti su tokiu nesveiku asmeniu.

Mielieji, matote patys, kas vyksta. Ne mes fotografuojame iškrypėlius nusikaltimo vietoje, o patys iškrypėliai mus filmuoja – ir net tualetuose.

Šiandien galiu tik pakartoti anksčiau savo pasakytus žodžius: „Skelbkime iškrypėliams visuotinę nepakantumo akciją, kad jie nedrįstų nė per šūvį prisiartinti prie mūsų paplūdimių.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min