Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Paramą“ renkančius Bulgarijos sukčius iš Kauno centro išvijo operatorius

Bulgarai sprunka iš Kauno centro
Stop kadras iš vaizdo medžiagos / Bulgarai sprunka iš Kauno centro
Šaltinis: Kas vyksta Kaune
0
A A

Kaune toliau nesiliaujant kitataučių sukčių siautėjimui, penktadienio dieną „Kas vyksta Kaune“ žurnalistas savo įkyrumu privertė „miesto svečius“ iš Bulgarijos palikti Laisvės alėją. Bent trumpam.

Ties Maironio ir Laisvės alėjos sankirta pastebėjus, kad iš žmonių, prisidengus jau kelis kartus aprašytu kilniu tikslu, prašoma pinigų, „Kas vyksta Kaune“ operatorius su įjungta vaizdo kamera pradėjo sekioti aukų rinkėjus. Šis dėmesys jiems nepatiko, todėl veidus bandė dengtis segtuvais ir ėjo tai į vieną, tai į kitą Laisvės alėjos pusę. Po pusvalandžio supratę, kad įkyraus operatoriaus draugijos atsikratyti nepavyks, bėgte patraukė link darbo biržos, kur stovėjo jų automobilis „Peugeot“ su valstybiniais numeriais BG P 4937 BK.

Išplūdę operatorių bulgariškai, greitai įsėdo į automobilį ir nuvažiuojant dar pamojavo viduriniais rankų pirštais demonstruodami nepadorius gestus.

Įdomi detalė: nors bulgariškais numeriais pažymėtas automobilis stovėjo mokamoje zonoje Putvinskio gatvėje, kur stovėjimo valanda kainuoja 4 Lt, bilietėlio, liudijančio sumokėtą rinkliavą, ant priekinio lango stiklo palikta nebuvo.

„Kas vyksta Kaune“ jau anksčiau kreipėsi į miesto savivaldybę, policijos departamentą, kad užsienio sukčiai būtų pažaboti, tačiau jie ir toliau niekeno netrukdomi renka „paramą“ iš kauniečių, o spaudoje aprašoma, kad panašūs sukčiavimo būdai plinta ir į kitus Lietuvos miestus.

Nei viena Lietuvoje veikianti organizacija jau anksčiau portalui nepatvirtino, kad Kaune yra renkami pinigai naujo kurčiųjų centro statybai.

Kas vyksta Kaune
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min