Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 13d. 08:05

Parduotuvė apiplėšta akimirksniu

Juvelyriniai dirbiniai
E. Ovčarenko 15min / Juvelyriniai dirbiniai
Pirmadienį Marijampolėje ginkluotas kaukėtas vyriškis apiplėšė juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Jis paspruko paskui save barstydamas papuošalus.

Draugystės gatvėje, „Norfos“ prekybos centre esanti juvelyrinių dirbinių parduotuvė „Romantika“ apvogta vos tik buvo atidaryta. Kelios minutės po 10 val. į parduotuvę užėjo jaunuolis. Pasidairęs į pardavėjos į vitrinas dėliojamus papuošalus, išsitraukė iš kišenės kaukę, užsimovė ją ant galvos ir papurškė pardavėjai į veidą ašarinių dujų.

Plėšikas, grasindamas pistoletu, pareikalavo atiduoti pinigus, o kai pardavėja nepakluso, pats trinktelėjo kumščiu į kasos aparatą. Iš atsidariusio kasos aparato stalčiaus pavogė visus ten buvusius pinigus. Plėšiko akį patraukė ir šalia, ant prekystalio padėtas seifas, kuriame sudėti juvelyriniai dirbiniai. Jis buvo praviras, tad jaunuolis pasigriebė įvairių pakabučių, grandinėlių, apyrankių, žiedų. Netoli buvo pardavėjos rankinė. Grobiu tapo ir iš jos ištraukta piniginė. Susišlavęs laimikį plėšikas pabėgo.

Policijos pareigūnus į nusikaltimo vietą iškvietė pardavėja, nuspaudusi pavojaus mygtuką. Kuriuo momentu ji tai padarė – kol kas neaišku.

Kai po poros minučių prie parduotuvės atskubėjo patruliai, plėšiko jau niekur nebuvo matyti. Sekdami ant žemės išbarstytais pakabučiais ir grandinėlėmis pareigūnai nustatė, kad nusikaltėlis spruko į šalia esantį daugiabučių namų kvartalą. Iš viso gyvenamųjų namų kiemuose, ant šaligatvių policininkai surinko daugiau kaip dešimt vienetų pagrobtų juvelyrinių dirbinių. Vakar parduotuvės darbuotojai dar tebetikslino, kokią žalą padarė plėšikas.

Nuo nusikaltėlių „Romantikos“ juvelyrinių dirbinių parduotuvė nukenčia jau nebe pirmą kartą. Užpernai iš jos taip pat buvo pagrobta nemažai įvairių aukso bei sidabro gaminių.

Ne kartą kentėjo ir šalia įsikūręs lažybų punktas. Praėjusią vasarą čia iš neužrakintos spintos buvo pavogtas seifas, kuriame buvo daugiau nei 4 tūkst. litų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Lietuvos žinios“
Temos: 1 Marijampolė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min