Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnai Elektrėnuose rado kontrabandinių cigarečių

Elektrėnuose aptiktos cigaretės
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Elektrėnuose aptiktos cigaretės
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities VPK informuoja apie Elektrėnuose sulaikytas kontrabandines cigaretes.

Kaip rašoma policijos pranešime, antradienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami kovos su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta stiprinimo priemonių plane numatytas priemones, ir, gavę informacijos apie neteisėtą prekybą akcizais apmokestinamomis prekėmis, Elektrėnų savivaldybės Vievio seniūnijoje sulaikė iš B.J. (gimusi 1957 m.) namo išėjusį V.B., kuris buvo nusipirkęs 3 pakelius cigarečių „Premjer“, ir M.K., kuris buvo įsigijęs 1 pakelį cigarečių „Premjer“.

Visi 4 pakeliai buvo su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis.

B.J. namuose pareigūnai rado ir paėmė dar 141 pakelį cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis: 91 pakelį „Premjer“, 40 pakelių „Fest 7“ ir 10 pakelių „Fest“.

Dėl B.J. įvykdytų administracinių teisės pažeidimų pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylų teisenos pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163 (2) str. (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) 1 dalį („<...>, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (toliau – MGL), užtraukia baudą nuo 100 iki 300 litų su šių prekių konfiskavimu.) ir pagal ATPK163 (2) str. 2 d. (Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dviejų iki dešimties MGL, užtraukia baudą nuo 1 000 iki 5 000 litų su šių prekių konfiskavimu).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min