Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 4d. 15:11

Pareigūnai konfiskavo 3,5 tonos spirito

Pareigūnų radiniai
MKT nuotr. / Pareigūnų radiniai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė tris Alytaus miesto gyventojus, pas kuriuos rasta 3,5 tonos spirito.

Turėdami operatyvinės informacijos, Kauno apskrities ekonominės policijos pareigūnai vakar apie 4.30 val. Alytuje, prie degalinės (Naujoji g. 120) patikrino krovininį automobilį „Mercedes Benz“, kuriame rado slėptuvę. Slėptuvėje buvo rasta apie 3 tonos skysčio, turinčio alkoholio kvapą. Skystis buvo supilstytas į 5 litrų talpos plastikinius bakelius, teigiama Kauno  VPK pranešime.

Tą pačią dieną vienkiemyje netoli Alytaus buvo rastas kieme stovinti sunkvežimis, kurio viduje buvo du tušti 1 tonos talpos plastikiniai kubai ir įranga skysčiui perpilti. Šalia rasta apie 500 litrų, kaip įtariama, spirito, jau supilstyto į 5 litrų talpos plastikiniu bakelius.

Pareigūnai 48 valandoms sulaikė iki šiol teisėsaugai nežinomus alytiškius K.S (g.1990), S.N. (g. 1969) ir V.A.K. (g. 1959). Visiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų (...) gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo. Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min