Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 18d. 13:46

Pareigūnai konfiskavo neteisėtai laikomą dyzeliną

Dyzelinas
Policijos nuotr. / Dyzelinas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę „Kuras“, vakar atliko patikrinimą Eigirgalos kaime, Domeikavos seniūnijoje, Kauno rajone.

Šalia UAB „Cauda“ teritorijos esančiame garaže buvo rasta įvairaus dydžio talpų bei plastikinių bakelių. Dviejose metalinėse apie 200 litrų talpos bačkose buvo rasta skysčio, turinčio aštrų dyzelinio kuro kvapą. Iš viso pareigūnai rado apie 400 litrų dyzelino, teigiama pranešime spaudai.

Nustatyta, kad šia patalpa naudojasi 37-erių metų kaunietis Kazimieras Lapinskas, kuris paaiškino, kad kurą įsigijo ir laiko savo reikmėms. Patikrinimo metu K. Lapinskas negalėjo pateikti norminiuose aktuose reikalaujamų dokumentų dėl naftos produktų laikymo, gabenimo, apskaitos.

Naftos produktų, biokuro (....) gabenimo ir laikymo kuro talpyklose tvarkos taisyklėse nurodyta, kad ūkio subjektai privalo turėti jų eksploatuojamose kuro talpyklose saugomų naftos produktų ir bioproduktų kiekio įsigijimo ir gabenimo dokumentus arba įrašytų į apskaitos registrus šių dokumentų kopijas, krovinio važtaraščius. Iš patikrinimo metu surinktų duomenų bei aplinkybių matyti, kad K. Lapinskas laikė naftos produktus pažeisdamas nustatytą tvarką.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta, kad už minėtą pažeidimą gal būti skiriama bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų su dyzelinio kuro konfiskavimu.

K. Lapinskas už analogiškus pažeidimus jau 2 kartus baustas administracine tvarka.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min