Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Pareigūnai konfiskavo neteisėtai laikomą dyzeliną

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę „Kuras“, vakar atliko patikrinimą Eigirgalos kaime, Domeikavos seniūnijoje, Kauno rajone.
Dyzelinas
Dyzelinas / Policijos nuotr.

Šalia UAB „Cauda“ teritorijos esančiame garaže buvo rasta įvairaus dydžio talpų bei plastikinių bakelių. Dviejose metalinėse apie 200 litrų talpos bačkose buvo rasta skysčio, turinčio aštrų dyzelinio kuro kvapą. Iš viso pareigūnai rado apie 400 litrų dyzelino, teigiama pranešime spaudai.

Nustatyta, kad šia patalpa naudojasi 37-erių metų kaunietis Kazimieras Lapinskas, kuris paaiškino, kad kurą įsigijo ir laiko savo reikmėms. Patikrinimo metu K. Lapinskas negalėjo pateikti norminiuose aktuose reikalaujamų dokumentų dėl naftos produktų laikymo, gabenimo, apskaitos.

Naftos produktų, biokuro (....) gabenimo ir laikymo kuro talpyklose tvarkos taisyklėse nurodyta, kad ūkio subjektai privalo turėti jų eksploatuojamose kuro talpyklose saugomų naftos produktų ir bioproduktų kiekio įsigijimo ir gabenimo dokumentus arba įrašytų į apskaitos registrus šių dokumentų kopijas, krovinio važtaraščius. Iš patikrinimo metu surinktų duomenų bei aplinkybių matyti, kad K. Lapinskas laikė naftos produktus pažeisdamas nustatytą tvarką.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta, kad už minėtą pažeidimą gal būti skiriama bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų su dyzelinio kuro konfiskavimu.

K. Lapinskas už analogiškus pažeidimus jau 2 kartus baustas administracine tvarka.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius