Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnai pagaliau iškratė Rusijos remiamų teroristų garbintojo A.Dolženkos namus

Aleksandras Dolženko
Nuotr. iš „Facebook“ / Aleksandras Dolženko
Šaltinis: 15min
0
A A

Pareigūnai, ilgai delsę pradėti tyrimą dėl rytų Ukrainoje kariaujančių teroristų rėmėjo Lietuvoje Aleksandro Dolženkos veiksmų, pagaliau ėmėsi darbo. Penktadienį jie A.Dolženkos namuose atliko kratą.

Apie tai savo puslapyje „Facebook“ pranešė pats A.Dolženko. „Šiandien (penktadienį, – red. past.) mano namuose buvo vaikinai iš kriminalinės policijos, kovos su terorizmu skyriaus. Kratos orderyje buvo parašyta, kad mane įtaria teroristinės veiklos organizavimu ir finansavimu.

Kratos rezultatas – paėmė nešiojamąjį kompiuterį, visus telefonus, laikmenas. Patikrino visą butą“ – rašo A.Dolženka.

Šią savaitę prokuratūra pranešė, kad, siekdama išsiaiškinti turimus duomenis, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galbūt teroristinių A.Dolženkos nusikaltimų. Vilnietis A.Dolženko Lietuvos teisėsaugos dėmesio sulaukė po to, kai birželio 2 d. žiniasklaidoje pasirodė informacija apie vyrą, ketinantį vykti į Donecką dalyvauti kariniuose veiksmuose. Tyrėjai nustatė, kad A.Dolženko savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo tame pačiame tinkle jo aptikta informacija apie galimybę įstoti į „Donbaso sukarintas dalis“ bei „Strelkovo padalinius“.

Anksčiau prokuratūra buvo atsisakiusi pradėti ikiteisminį tyrimą pagal Seimo nario Arvydo Anušausko kreipimąsi.

Internetiniame puslapyje 2014-06-02 publikuotame straipsnyje „Vilniaus rusas rengiasi į karą už savo brolius Donecke“, anksčiau nebuvo įžvelgta nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių ir ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu nebuvo nepradėtas.

Tačiau vaikino veiklą, kad jis toliau renka pinigus teroristams ir ruošiasi kelionei į Donbasą bei užsiima JAV karių sekimu, palaiko ryšius su Latvijoje esančiais teroristų rėmėjais, dar kartą prašė įvertinti Seimo narys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ukraina
Parašykite atsiliepimą apie 15min