Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 18, 19:04

Pareigūnai sako, kad vasara visgi ateis, o tada daugės pavojų – ir gamtoje, ir gatvėje

Pareigūnai primena saugaus elgesio prie vandens telkinių, keliuose ir gatvėse taisykles, skelbia Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).
Prevencinio susitikimo su jaunimu akimirka
Prevencinio susitikimo su jaunimu akimirka: tyrėja Violeta Vitlickaja–Zubanova ir ugniagesių pamainos vadas Viačeslavas Černiavskis. / Vilniaus VPK nuotr.

Ne už kalnų vasara, prognozuoja pranešimą išplatinę Vilniaus VPK atstovai. Nors daugeliui šilumos išsiilgusių gyventojų tai atrodo kaip miražas – pats smagiausias metų bei poilsio ir pramogų laikas ateis, skuba nuraminti policininkai. Bet iškart įspėjimas: padaugės ir pavojų, augs rizika susižeisti ar net žūti.

Kad vasarojant, atostogaujant būtų ne tik smagu, bet ir saugu, būtina prisiminti saugaus elgesio prie vandens telkinių, keliuose ar gatvėse taisykles. Juk vasaros pavojai, ypač vaikų, tyko visur: kiemuose, gatvėse, gamtoje, ypatingai vandenyje.

Vilniaus VPK nuotr./Prevencinio susitikimo su jaunimu akimirka
Vilniaus VPK nuotr./Prevencinio susitikimo su jaunimu akimirka

Tad dar prieš startuojant vasarai, gegužės 18 d., Vilniaus rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Violeta Vitlickaja–Zubanova kartu su Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ketvirtos komandos pamainos vadu Viačeslavu Černiavskiu susitiko su Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos moksleiviais – diskutuojant su vaikais dar kartą jiems priminta, kokia svarbi ir neįkainojama yra žmogaus gyvybė.

Pareigūnai patarė, kaip saugiai elgtis prie vandens ir vandenyje, akcentavo saugaus važinėjimosi dviračiais ar paspirtukais reikalavimus, priminė, kada reiktų skambinti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 bei ką daryti, iškilus pavojui ar pakliuvus į bėdą.

Vilniaus VPK nuotr./Prevencinio susitikimo su jaunimu akimirka
Vilniaus VPK nuotr./Prevencinio susitikimo su jaunimu akimirka

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min