Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 6d. 10:20

Pareigūnai tikrino, kaip laikomasi karantino vandenyje

Policijos pareigūnai tikrino, kaip laikomasi karantino taisyklių Kuršių mariose.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Policijos pareigūnai tikrino, kaip laikomasi karantino taisyklių Kuršių mariose.

Antradienio popietę Klaipėdos pareigūnai tikrino, kaip laikomasi karantino reikalavimų laiveliuose. Pradėti septyni patikrinimai dėl galimų pažeidimų.

Sausio 5-osios popietę Klaipėdos m. PK ir 2-ojo Veiklos skyriaus Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai vykdė priemonę uosto akvatorijoje – tikrino ar pramoginių laivelių laivavedžiai yra blaivūs, ar laikosi visų laivybos saugumo reikalavimų. Tačiau didžiausias dėmesys buvo skirtas patikrinti, ar daugiausia stintų žvejoti plaukiantys žmonės laikosi karantino reikalavimų.

Pareigūnai patikrino apie 20 laivelių. Dėl karantino reikalavimų pažeidimų, pagal LR ANK 45 str. 4d., buvo pradėtos 7 administracinės teisenos – laivuose buvo iš kitų savivaldybių atvykusių žmonių, arba vienu laivu plaukė asmenys iš kelių šeimų ūkių.

Dar 4 administracinės teisenos dėl karantino sąlygų pažeidimų buvo pradėtos, patikrinus žvejojusius krante. Visi pažeidimai užfiksuoti Malkų įlankos ribose.

Policijos pareigūnai ragina paisyti karantino ir saugaus elgesio vandenyje taisyklių. Jie planuoja nuolat vykdyti tikrinimus.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Video

42:43
00:45
02:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min