Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 29d. 14:38

Pareigūnai žaibiškai išguldė 6 ukrainiečius, į Vilnių atvažiavusius vogti ir apgaudinėti

Areštinėje atsidūrė vagystėmis iš gyvenamųjų patalpų įtariami „turistai“ iš Ukrainos – penkios moterys (gimusios 1959 m., 1968 m., 1976 m., 1989 m. ir 1970 m.) ir vienas vyras (gimęs 1984 m.). Spalio 28 d. juos žaibiškai sulaikė Vilniaus Kriminalinės policijos pareigūnai.

Spalio 24 d. apie 12 val. Ukmergėje, į moters (gimusios 1942 m.) namo kiemą užėjo trys moterys, kurios pasiprašė vandens vaikui.

Kai septyniasdešimt aštuonerių metų moteris įpylė vandens ir pabendravo su moterimis, grįžusi namo pasigedo 10 000 eurų. Karštais pėdsakais tuo metu įtariamųjų sulaikyti nepavyko.

Spalio 26 d. apie 14 val. Vilniaus r., Keturiasdešimt Totorių k., į vyro namo kiemą įsuko automobilis „Opel“ lenkiškais numeriais. Iš jo išlipo šešios moterys ir vienas vyras, kurie norėjo patekti į namus, suvaidinus epilepsijos priepuolį, tačiau jiems tai nepavyko padaryti.

Vilniaus aps. VPK nuotr./Rasti įkalčiai
Vilniaus aps. VPK nuotr./Rasti įkalčiai

Sostinės kriminalistai, kruopščiai atlikę kompleksinius veiksmus (liudytojo apklausos, įvykio vietos apžiūra ir t.t.), suprato, kad šie atvejai susiję.

Surinkę pakankamai informacijos, nustatė įtariamųjų buvimo vietą. Pasirodo, svečiai iš Ukrainos nuomojosi 3-jų aukštų butą už 100 eurų parai sostinės Senamiestyje.

Kratos metu buvo rasta ir paimta ikiteisminiam tyrimui reikšmingi daiktai bei augalinės kilmės galimai narkotinė medžiaga „žolė“. Kriminalistai spėjo laiku, nes pastarieji buvo pasiruošę išvykti iš šalies.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.). Bus kreipiamasi į teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo jiems skyrimo.

Policijos pareigūnai įtaria, kad šie asmenys galėjo įvykdyti ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų Lietuvos Respublikos teritorijoje, todėl nukentėjusius nuo šių asmenų prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-jo skyriaus tyrėjus, tel. 8 70065 372 arba paskambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min