Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 4d. 16:14

Pareigūnams sukėlė įtarimą Joniškio rajono gyventojo garaže rastas žymėtas dyzelinas

Degalai
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Degalai

Pareigūnai ūkinio pastato garaže aptiko žymėtą dyzeliną. Degalų savininkas sakė, kad dyzeliną laikė savo reikmėms.

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai, tikrindami informaciją dėl nelegaliai laikomo žymėto dyzelino, trečiadienio popietę aplankė sodybą, esančią Joniškio rajone, Daunoriškės kaime.

Patikrinus ūkiniame pastate įrengtą garažą, jie rado 9 plastikines talpas po 20 litrų ir 1 metalinę 200 litrų talpą su dyzelinu. Nustatyta, kad 380 litrų degalų turi žalią atspalvį, jis vizualiai atitinka žymėto dyzelino spalvą.

Degalų savininkas, 21 metų Daunoriškės kaimo gyventojas R.V., nepateikė duomenų apie tai, kad turi leidimą naudoti žymėtą dyzeliną. Jis paaiškino, kad degalus nusipirko iš nepažįstamo asmens praėjusių metų vasarą ir laikė savo reikmėms.

Šiaulių apskrities VPK praneša, kad Joniškio rajono policijos komisariate pradėtas tyrimas, rastas dyzelinas paimtas.

Policija įspėja, kad žymėto kuro, kuriam taikomos akcizų lengvatos, įsigijimas, naudojimas, laikymas, pardavimas ar kitoks jo perdavimas pažeidžiant teisės aktų nustatytą tvarką – užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo 1 tūkst. iki 2 tūkst. litų, įmonių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims nuo 3 tūkst. iki 5 tūkst. litų.

Už pakartotinį pažeidimą numatyta bauda nuo 2 tūkst. iki 4 tūkst. litų, o įmonių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims – nuo 5 tūkst. iki 10 tūkst. litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min