2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pareigūnę įžeidinėjusio Andriaus Lobovo namuose – krata

Jonavietis Andrius Lobovas socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė, kad jo namuose buvo atlikta krata. Vyras paviešino ir teismo nutartį, kuria buvo patvirtintas prokurorų prašymas jo namuose atlikti kratą.
A.Lobovas ir L.Kedienė teisme
A.Lobovas ir L.Kedienė teisme / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Teisėsaugos pareigūnų nemalonės A.Lobovas susilaukė dėl to, jog, kaip skelbiama teismo nutartyje, socialiniame tinkle jis įžeidė savo tarnybines pareigas atliekančią Kauno VPK kriminalinės policijos pareigūnę. Dėl įžeidimų Kauno policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Šiuo metu paimtas mano kompiuteris su atidaryta „Facebook“ paskyra, todėl jeigu išvysite mano vardu keiksmažodžius ar blevyzgas stropiai dirbantiems 6 skyriaus pareigūnams, tai ne mano darbas“, – socialiniame tinkle rašė A.Lobovas.

Nutarime dėl kratos rašoma, jog iš A.Lobovo nurodoma paimti kompiuterius, planšetinius įrenginius, mobiliuosius telefonus, kurių pagalba buvo vykdomos nusikalstamos veikos ir kuriuose gali būti išlikę ikiteisminiam tyrimui reikalingi duomenys.

Už pareigūnės įžeidimą A.Lobovui gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min