Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 15d. 12:01

Pareigūnų laimikis Plungės rajone: fabrikėlis su 1000 litrų degtinės

Plungės rajono miškuose aptiktas naminės degtinės bravoras ir beveik 1000 litrų naminukės.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Plungės rajono miškuose aptiktas naminės degtinės bravoras ir beveik 1000 litrų naminukės.

Antradienį Plungės rajono policijos pareigūnai Kulskių kaimo miške aptiko naminės degtinės bravorą.

Antradienį apie 10.30 val. į Kulskių kaime, Plungės rajone, esantį mišką nuvykę Plungės rajono policijos pareigūnai rado įrangą naminei degtinei gaminti ir daugiau kaip 200 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Apžiūrėję aplink bravorą esančius krūmynus, pareigūnai aptiko dar daugiau nei 900 litrų į mažesnes talpas išpilstyto ir įvairiose vietose išslapstyto įtartino skysčio.

Miško gilumoje, pelkėtoje, sunkiai pasiekiamoje vietoje įrengtame „fabrikėlyje“ iš viso pareigūnai rado 1205 litrus, įtariama, naminės degtinės. Tai vienas didžiausių kiekių, konfiskuotų Plungės rajone.

Įvykio vietoje sulaikytas ir apklaustas 36-erių vyras, dėl naminės degtinės gamybos įkliuvęs jau ne kartą. „Verslą“ vyras tęsė, nors nėra baigęs atlikti bausmės už analogišką nusikaltimą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už neteisėtą naminės degtinės gaminimą, laikymą ir gabenimą vyrui gresia laisvės atėmimo iki dvejų metų bausmė.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min