Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 18d. 19:50

Pareigūnų patikros pasienyje neįveikė nei BMW limuzinas, nei visureigis

Sulaikyta kontrabanda
VSAT nuotr. / Sulaikyta kontrabanda

Latežeryje įkliuvę baltarusiai gali netekti savo BMW visureigio ir limuzino klasės 7-osios serijos sedano.

Latežerio punkte Druskininkų pasieniečiai sulaikė du baltarusius, į Lietuvą automobilių „BMW 728“ ir „BMW X5“ slėptuvėse gabenusius beveik 700 pakelių kontrabandinių cigarečių. Teisme dabar užsieniečiai gaus tūkstantines baudas bei gali netekti abiejų BMW.

Dar antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai Latežerio kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos įvažiavusį automobilį „BMW 728“. Netrukus į punktą įriedėjo ir „BMW X5“.

Pasieniečiams kilo įtarimų, kad automobiliais gali būti vežamas nelegalus krovinys.

Abi mašinos buvo baltarusiškais valstybiniais registracijos numeriais.

Jas vairavę 28 ir 36 metų Baltarusijos piliečiai VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus dokumentus. Pasieniečiams kilo įtarimų, kad automobiliais gali būti gabenamas nelegalus krovinys, todėl jie buvo nuvaryti į Druskininkų užkardą ir patikrinti detaliai.

Paaiškėjo, kad 28 metų baltarusio vairuoto „BMW 728“ galiniuose posparniuose yra įrengtos slėptuvės, kuriose užsienietis į Lietuvą vežė 303 pakelius cigarečių. Rūkalai pažymėti Baltarusijos akcizo ženklais.

„BMW X5“ slenksčiuose įrengtose slėptuvėse pasieniečiai aptiko 367 pakelius cigarečių „NZ Gold“, irgi pažymėtus Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl kontrabandos baltarusiams pradėtos administracinių bylų teisenos. Už tai vairuotojams gresia baudos nuo 1 820 iki 4 000 eurų. Užsieniečių bylas nagrinėsiantis teismas taip pat gali konfiskuoti baltarusių automobilius: 1999 m. laidos „BMW 728“ ir 2002 m. pagamintą „BMW X5“.

Po apklausų Druskininkų pasieniečiai vairuotojus paleido. Jiems įteikti šaukimai atvykti į teismą.

Automobiliai „BMW 728“ ir „BMW X5“ saugomi Druskininkų pasienio užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:26
01:34
01:36

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min