Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnų vejamas vyras iš vogto vilkiko kabinos šoko į krūmynus

Sulaikytas Vokietijoje vogtas vilkikas
VSAT nuotr. / Sulaikytas Vokietijoje vogtas vilkikas
Šaltinis: 15min
1
A A

Pasienio su Lenkija degalinėje sulaikytas Vokietijoje vogtas vilkikas ir puspriekabė. Sunkvežimį vairavusiam nusikaltėliui kol kas pasisekė pasislėpti.

Vokietijoje vogtu vilkiku, kurio puspriekabė irgi pavogta, iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavęs vairuotojas bandė sprukti nuo pasieniečių. Supratęs, kad to padaryti nepavyks, jis įsuko į artimiausios degalinės aikštelę, sustojo ir iššokęs iš vilkiko kabinos pabėgo į krūmynus.

Sekmadienį VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai–Marijampolė, stabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį vilkiką DAF su puspriekabe „Schmitz“. Ant abiejų transporto priemonių buvo lietuviški numeriai.

Vairuotojas nepakluso pasieniečiams ir toliau važiavo į Lietuvos gilumą. VSAT pareigūnai jį nusivijo tarnybiniu visureigiu.

Vilkiko vairuotojas, matyt, suprato nepaspruksiąs. Jis įsuko ir artimiausios degalinės aikštelę, sustojo, iššoko iš kabinos ir spruko į netoliese augančius krūmynus. Jo sulaikyti atskubėjusiems pasieniečiams nepavyko.

VSAT pareigūnai netrukus išsiaiškino, kad ant 2012 m. pagaminto vilkiko ir puspriekabės uždėti lietuviški numeriai yra suklastoti. Taip pat Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šios abi transporto priemonės buvo pavogtos Vokietijoje, o jų paieška paskelbta penktadienį. Vilkiko užvedimo spynelė buvo išlaužta.

VSAT Varėnos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo bei dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vilkikas su puspriekabe saugomi Kalvarijos užkardoje.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 77, įtariama, vogtas transporto priemones.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min