Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 27d. 15:46

Pareigūnus pašiurpino, kaip savo gyvybių nevertina Klaipėdos rajono landynių gyventojai

Pareigūnai Klaipėdos rajone lankė landynes
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Pareigūnai Klaipėdos rajone lankė landynes

Klaipėdos rajone vyksta akcija „Gyvenk saugiai“. Jos metu pareigūnai ir priešgaisrinės saugos specialistai lankosi asocialių asmenų būstuose ir susibūrimo vietose.

Statistika byloja, kad dažniausiai gaisruose žūva asmenys, pasirinkę asocialų gyvenimo būdą. Todėl, siekdami išvengti aukų gaisruose, Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai Priekulės, Dovilų, Gargždų seniūnijose vykdė prevencinę akciją  „Gyvenk saugiai".

Daugelyje aplankytų būstų rasti netvarkingi šildymo įrenginiai, nesaugi elektros instaliacija. Daugelis dievagojosi, kad lovoje nerūko, tačiau tai paneigdavo prie lovų pastatyti indai su nuorūkomis.

Renginio metu buvo lankomasi asocialių asmenų būstuose ir susibūrimo vietose, kurias geriausiai žino Klaipėdos rajono PK Prevencijos poskyrio tyrėjai. Apsilankymų metu buvo apžiūrėti minėtose vietose įrengti šildymo įrenginiai, dūmtraukiai, dūmtakiai ir elektros instaliacija. Aplankytų būstų gyventojams buvo priminti Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimai eksploatuojamiems šildymo įrenginiams ir elektros instaliacijai. Išdalinti informaciniai lankstinukai. Akcijos vykdymo metu aplankyti 26 tokių asmenų būstai, rašoma Klaipėdos apskrities VPK atstovų paviešintame pranešime.

Apžiūrėjus būstus, kuriuose glaudžiasi asocialūs asmenys, matosi, kad tokį gyvenimo būdą pasirinkusiems gyventojams jų ir aplinkinių saugumas dažniausiai yra visiškai nesvarbus. Daugelyje būstų netvarkingi šildymo įrenginiai, netvarkinga elektros instaliacija. Daugelis dievagojosi, kad lovoje nerūko, tačiau tai paneigdavo prie lovų pastatyti įvairūs indai su nuorūkomis.

Taip pat dažnai tokie asmenys yra linkę savo būstuose ir sklypuose kaupti įvairias atliekas, galinčias sukelti gaisrą arba labai apsunkinti kilusio gaisro gesinimą ir žmonių gelbėjimą.

Tokios akcijos bus vykdomos ir ateityje, tikimasi, kad tai bent truputį privers susimąstyti taip gyvenančius asmenis, nes savo neatsakingu elgesiu jie kelia pavojų ne vien tik sau, bet ir aplinkiniams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min