Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareikšti įtarimai dėl Žagarių kaimo sodyboje mirtinai suspardyto talkininko iš Nakrūniškės

Nusikaltimas įvykdytas šioje sodyboje Žagarių kaime, Lazdijų rajone
Vilmos Danauskienės nuotr. / Nusikaltimas įvykdytas šioje sodyboje Žagarių kaime, Lazdijų rajone
Šaltinis: 15min
0
A A

Aiškėja naujų aplinkybių dėl mirtinų muštynių Lazdijų rajono Žagarių kaime. Turimais duomenimis, sodybos šeimininkas apklaustas liudininku, įtarimai pareikšti jo draugui 24 metų alytiškiui M.K., kuris kartu viešėjo sodyboje.

Papildyta 13.54 val. 15min.lt penktadienį kalbintas sodybos šeimininkas neslėpė esąs šoke dėl įvykio, tačiau teigė, kad pats mirusysis išprovokavo konfliktą.

„Iš vakaro jis buvo paprašytas patalkinti sodyboje. Atėjo su sugyventine. Neslėpsiu, vakarojome, tačiau vėliau jie išėjo namo, mes su draugu – miegoti. Iš ryto G.J. atėjo pagiringas, atėjo kartu su sugyventine. Radę pavėsinėje butelį degtinės, abu išgėrė. Tada užsikūrė benzininę žoliapjovę, ant kurios buvo uždėtas krūmams pjauti diskas. Girtas G.J. su burzgiančia krūmapjove ėmė vaikytis mano draugą, tas per langą įšoko į namą ir pasislėpė. Kai G.J. užgesino įrankį, mano draugas nusprendė jį „pamokyti“. Bet ten buvo pora antausių, jokio spardymo. Po tų vadinamų muštynių G.J. dar vėl bandė užsikurt krūmapjovę, tai draugas jam tą įrankį iš rankų išspyrė. O G.J. buvo girtas, voliojosi. Kai pamatėme, kad jam blogai, iškvietėme patys medikus. Kai draugas išvyko šoko būsenos namo, G.J. buvo gyvas. Policija jį rado namuose, jis nebėgo, viską paaiškino kaip buvo“, – sakė sodybos savininkas.

Žagarių kaimo sodyboje mirtinai suspardytas talkininkas iš Nakrūniškės

Ketvirtadienį Lazdijų rajono Žagarių kaime mirtinai sumuštas 40-metis gretimo Nakrūniškės kaimo gyventojas G.J.  Vietos policijos pareigūnai sulaikė du nusikaltimu įtariamus vyrus – alytiškius sodybos šeimininką V. ir 24-erių M.K. Kol kas neatskleidžiama, kokiu statusu apklaustas sodybos savininkas – įtariamojo ar liudytojo. Pirminiais duomenimis, po apklausos jis paleistas.

Kartu su juo sodyboje viešėjęs 24 alytiškis M.K. sulaikytas ir uždarytas į Lazdijų policijos areštinę. Jam rengiamasi pateikti įtarimus dėl nužudymo. Sulaikytasis vyras neblaivus, todėl bus apklaustas vėliau.

Kaip teigia įvykio liudininke tapusi nužudytojo sugyventinė, iš vakaro sodybos šeimininkas  G. paprašė nušienauti sodybos kiemą. 

Vakare talkininkas, jo sugyventinė, sodybos šeimininkas ir jo svečias sėdo kieme esančioje pavėsinėje vakaroti. 

„Visi gėrė ir G. liko čia nakvoti, o iš ryto dar alaus jie čia turėjo ir jis vėl pradėjo šienaut  prie šulinio“, – pasakojo dar vakarykščių išgertuvių pasekmių kamuojama moteris.

„Tas iššoko per langą ir griebęs G. trenkė žemėn. Net dalgis iškrito jam. Ir spardyt ėmė. O kai jau šitas nesikėlė, tai šoko mašinon ir liepė vežt į Alytų“, – emocingai pasakojo moteris

Ji sako, kad tiesioginio konflikto tarp įtariamojo M. ir nužudytojo G. nebuvo. 

„Tas iššoko per langą ir griebęs G. trenkė žemėn. Net dalgis iškrito jam. Ir spardyt ėmė. O kai jau šitas nesikėlė, tai šoko mašinon ir liepė vežt į Alytų“, – emocingai pasakojo moteris.

Anot liudininkės, sodybos šeimininkui mušeiką automobiliu vežant į Seirijus, moteris į automobilį irgi įlipo.

„Sakau, aš tau pabėgt neleisiu, kur matyta, kad žmogų užmušei ir pabėgsi“, – sakė moteris.

Turimais duomenimis, įtariamasis buvo paleistas miestelyje ir pakeleivingu automobiliu pasiekė Alytų. Čia buvo sulaikytas vietos policijos, į kurią pagalbos kreipėsi Lazdijų policininkai.

Pasak Lazdijų rajono policijos komisariato viršininko Gintaro Krasnicko, dėl nužudymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Nužudytasis G. apibūdinamas kaip išgerti nevengiantis vietos bedarbis. Šeimos nesukūręs vyras glaudėsi tėvų namuose, kuriuos po jų mirties visiškai apleido.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min