15min be reklamos
2022 11 30, 14:47

Parskridęs iš JK, nusileido „kietai“: Vilniuje sulaikytas „teisingumo vengęs“ emigrantas

Vilniaus oro uoste pasieniečiams įkliuvo „teisingumo vengęs“ emigrantas iš Lietuvos, trečiadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Asociatyvi iliustracija: oro uoste
Asociatyvi iliustracija: oro uoste / VSAT archyvo nuotr.

VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste sulaikė iš Jungtinės Karalystės atskridusį Lietuvos pilietį. Patikros metu paaiškėjo, kad gimtinėje jis nuteistas už nusikaltimo padarymą, bet bausmės neatliko.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniaus oro uoste pasieniečiai tikrino reisu iš Londono atskridusių keleivių asmens dokumentus.

Kontrolės metu VSAT pareigūnai nustatė, kad Jungtinėje Karalystėje gyvenančio 25-erių Lietuvos piliečio paiešką dar 2018-ųjų sausį paskelbė Vilniaus apskrities policija.

Vyro ieškota dėl skolų (civilinio ieškinio) vienai įmonei.

Be to, paaiškėjo, kad Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmų 2019 m. nuosprendžiu už vagystę (BK 178 str. 2 d.) jam buvo paskirta 8 mėn. laisvės apribojimo bausmė.

Tačiau nuteistasis ją nuolat pažeidinėjo, todėl minėto teismo nutartimi bausmė buvo pakeista į 90 parų areštą. Suprantama, šią bausmę jam dabar jau teks atlikti.

Pasieniečiai keleivį sulaikė ir pristatė į Vilniaus oro uosto užkardos tarnybines patalpas. Apie ieškomojo sulaikymą VSAT pareigūnai pranešė paieškos iniciatoriui ir po valandos perdavė policininkams.

Šiemet pasieniečiai sulaikė per 1 300 asmenų, kurie dėl įvairių priežasčių buvo ieškomi Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min