Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai dviem girtiems chuliganams negailėdami pripurškė dujų ir surakino antrankiais

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ypač įžūlius ir neblaivius Šalčininkų rajono gyventojus pasieniečiams prireikė tramdyti dujomis, naudoti gumines lazdas ir antrankius. Chuliganai, automobiliu išvertę namo tvorą, puolė sodybos šeimininką, jo žmoną, o sutramdyti pasieniečių ir nuvežti į užkardą siautėjo ir ten.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, pirmadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai gavo informacijos apie incidentą vieno namo kieme Šalčininkų rajono Poškonių kaime. Kadangi ši vieta yra vos už kelių šimtų metrų nuo užkardos, pasieniečiai atvyko itin greitai.

Paaiškėjo, kad iš pažiūros neblaivūs 22-ejų ir 27-erių vietiniai gyventojai, važiuodami automobiliu „Jeep Cherokee“, išvertė vieno poškoniškio namą juosiančią tvorą. Abu šie Šalčininkų rajono gyventojai pasieniečiams yra nesyk įkliuvę su kontrabandiniais rūkalais.

Kai iš namo išėjęs šeimininkas paklausė, kas atlygins žalą, abu vyrai labai įtūžo ir kumščiais puolė savininką bei kartu buvusią jo žmoną. Namo šeimininko būta nepėsčio – vyras pradėjo gintis, o jam į pagalbą atskubėjo pasieniečiai. Tačiau juos išvydę abu įsisiautėję užpuolikai nenurimo – jie toliau bandė užpulti namo šeimininką ir jo žmoną, reiškė nepasitenkinimą VSAT pareigūnais, nepakluso teisėtiems jų reikalavimams, rėkdami įžeidinėjo pasieniečius necenzūriniais žodžiais.

Pastarieji dar bandė išspręsti konfliktą nenaudodami jėgos, tačiau chuliganai ėmė grasinti panaudosiantys prieš pasieniečius fizinį smurtą ir kibo VSAT pareigūnams už uniformų. Tapo akivaizdu, kad yra iškilusi didelė grėsmė aplinkiniams, todėl pasieniečiai ėmėsi veiksmų – prieš užpuolikus panaudojo jiems skausmą sukėlusią fizinę jėgą ir kovinių imtynių veiksmus, gerokai papurškė į akis dujų, partiesė į sniegą ir surakino antrankiais.

Abu Šalčininkų rajono gyventojai buvo pristatyti į G. Žagunio užkardą ir uždaryti į skirtingas sulaikymo kameras. 22-ejų metų chuliganas toliau siautėjo ir čia – keikdamasis spardė kameros duris ir jas apgadino. Jis nepakluso ir į užkardą iškviestiems Šalčininkų policijos pareigūnams – atsisakė tikrintis blaivumą.

Jo bendras buvo kiek ramesnis – jis tik plūdosi, bet nesidaužė. Šiam chuliganui nustatytas 1,94 promilės girtumas.

Pirmadienį juos išsivežė Šalčininkų policininkai ir dviem paroms uždarė į komisariato areštinę. Šalčininkų rajono gyventojams dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

G. Žagunio užkardos pasieniečiai savo ruožtu imsis veiksmų, kad iš chuliganų būtų išieškoti nuostoliai dėl apgadintų sulaikymo kamerų durų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min