Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai į Lietuvą neįleido dar keturių Rusijos ir Baltarusijos motociklininkų

Rusų baikeriai nacionalistai nebuvo įleisti į Lenkiją
Scanpix nuotr. / Kai kurie rusų baikeriai nacionalistai nebuvo įleisti nei į Lenkiją, nei į Lietuvą
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą per Šalčininkų ir Medininkų kontrolės punktus pasieniečiai į Lietuvą neįleido dar keturių motociklininkų, Rusijos ir Baltarusijos piliečių. Jie turėjo vizas, bet negalėjo pateikti kitų dokumentų, be kurių patekti į Šengeno erdvę draudžiama.

Vėlų vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai tikrino iš Baltarusijos per Šalčininkų kontrolės punktą motociklais „Honda“ vykusių 30-mečio ir 31-erių Rusijos piliečių dokumentus. Paaiškėjo, kad abu jie neturėjo dokumentų, pateisinančių buvimo Lietuvoje tikslą ir sąlygas. Tai yra priežastis, dėl kurios užsieniečiai neįleidžiami į Šengeno erdvę. Motociklininkams teko grįžti atgal į Baltarusiją.

Beje, abu šie užsieniečiai prieš tai iš Baltarusijos bandė įvažiuoti į Lenkiją, tačiau šios šalies pasieniečiai jų irgi neįsileido.

Antradienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pasieniečiai per Medininkų punktą neleido įvažiuoti ir dviem Baltarusijos piliečiams, 28-erių ir 40-ies. Jie iš savo šalies vyko motociklais „Yamaha“ ir BMW. Jaunesnysis motociklininkas neturėjo transporto priemonės techninės apžiūros dokumento, vyresnysis – dokumentų, pateisinančių buvimo tikslą ir sąlygas.

Prieš tai antradienį pasieniečiai per Raigardo ir Kybartų punktus neleido į Lietuvą iš Baltarusijos ir Rusijos įvažiuoti dar dviem motociklininkams, Rusijos piliečiams. Pirmadienį per šiuos du punktus į šalį neįleisti šeši tokie rusai keliautojai. Nors jie ir turėjo vizas, tačiau nebuvo pasirūpinę kitais privalomais dokumentais, pažymima trečiadienį VSAT atstovų paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min