TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai iš sraigtasparnio susekė kontrabandininkų visureigį „Nissan Terrano“ ir net pričiupo vieną saviškį

Įtariamieji ir visureigis „Nissan Terrano“
VSAT nuotr. / Įtariamieji ir visureigis „Nissan Terrano“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ties Eišiškėmis Valstybės sienos apsaugos tarnybos kriminalistai sulaikė tris kontrabandininkus ir piktnaudžiavimu įtariamą pareigūną.

Panaudoję sraigtasparnį pasieniečiai Šalčininkų rajone sulaikė kontrabandinių rūkalų krovinį ir tris, įtariama, su jo gabenimu susijusius Šalčininkų rajono gyventojus. Areštinėje atsidūrė ir Varėnos rinktinės pareigūnas, sulaikytas tarnybos metu ir įtariamas piktnaudžiavimu.

Ketvirtadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai ties Šalčininkų rajono Eišiškių miesteliu, Versekos upėje, aptiko juoda polietileno plėvele aptrauktas 10 dėžių cigarečių „Fest“. Nuo čia iki sienos su Baltarusija yra apie puskilometris. Visi 5 tūkst. pakelių rūkalų buvo pažymėti baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Pasieniečiai jau turėjo informacijos apie neteisėtą cigarečių gabenimą iš Baltarusijos šiame ruože, todėl iš anksto blokavo vietovę, o jos žvalgybai iš oro pasitelkė Aviacijos rinktinės sraigtasparnį.

VSAT orlaivio įgula, apsiginklavusi modernia naktinio matymo įranga, nesunkiai iš oro šiose apylinkėse užfiksavo tris įtartinus asmenis. Informacija apie juos buvo perduota ant žemės buvusiems pasieniečiams. Du vyrus VSAT pareigūnai sučiupo ties Kudelionių kaimu, už poros kilometrų nuo cigarečių radimo vietos. Dar vieną vyrą, lūkuriavusį visureigyje „Nissan Terrano“, pasieniečiai sulaikė pamiškėje ties Eišiškėmis. Šis automobilis buvo parengtas gabenti kontrabandą – iš jo salono buvo išimtos visos sėdynės, išskyrus vairuotojo.

Paaiškėjo, kad sulaikytieji yra Šalčininkų rajono gyventojai, 19, 21 ir 23 metų. Įtariama, kad jie yra susiję su Versekoje aptiktu kontrabandiniu kroviniu. Trijulė uždaryta į areštinę.

Tą pačią naktį Varėnos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pasieniečiai tarnybos vietoje sulaikė 25 metų Purvėnų užkardos pareigūną, kuris įtariamas piktnaudžiavimu. Jis irgi uždarytas į areštinę.

Varėnos rinktinės pasieniečiai dėl kontrabandos, neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis bei piktnaudžiavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Cigaretės saugomos Varėnos rinktinėje, visureigis „Nissan Terrano“ – Purvėnų užkardoje, pasakojama VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininko Giedriaus Mišučio penktadienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min