Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 27, 10:50

Pasieniečiai jūrų uoste sulaikė Vokietijoje vogtus prabangius visureigius

Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai aptiko keltu iš Vokietijos atgabentus, įtariama, vogtus prabangius automobilius „Porsche Cayenne“ ir „Mercedes Benz AMG G63“. Jų paiešką praėjusią savaitę paskelbė Vokietijos teisėsaugos pareigūnai.
Sustabdyti visureigiai
Sustabdyti visureigiai / VSAT nuotr.

Šeštadienį Klaipėdos jūrų uoste VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardos ir VSAT kriminalinės žvalgybos pareigūnai kartu su muitinės atstovais patikrino keltu iš Kylio atplukdytą krovininį automobilį „Renault T520“ su puspriekabe, kurioje buvo vežami du prabangūs automobiliai. Jį vairavo 37-erių metų baltarusis. Pasieniečiai jau turėjo žinių, kad šiuo keltu gali būti gabenami galimai vogti automobiliai.

Baltarusis legaliai dirba vienoje Lietuvos krovinių pervežimo įmonėje ir turi leidimą gyventi Lietuvoje.

VSAT nuotr./Sustabdyti visureigiai
VSAT nuotr./Sustabdyti visureigiai

VSAT pareigūnams patikrinus krovinį paaiškėjo, kad puspriekabėje buvo 2019 m. gamybos „Porsche Cayenne“ ir 2021 m. laidos „Mercedes Benz AMG G63“, kurių Vokietijos pareigūnai ieško kaip vogtų nuo praėjusios savaitės.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 6-erių metų.

Vairuotoją po apklausos pasieniečiai paleido.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min