Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 30d. 12:41

Pasieniečiai neblaivų ir juos išplūdusį žveją surakino antrankiais

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai

Neblaivus žvejas išplūdo pasieniečius ir nevykdė jų reikalavimų, todėl buvo tramdomas panaudojant antrankius.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, šeštadienį  VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pareigūnai prie pat sienos su Rusija,  Šakių rajono Grinaičių kaime, apie 150 m nuo Nemuno upės senvagės, norėjo patikrinti  iš žvejybos grįžtančių 40-ties ir 49-erių Šakių rajono gyventojų dokumentus.

Matėsi, kad abu vyrai yra neblaivūs. Įtariama, kad jie Nemune žvejojo pažeisdami žvejybos reikalavimus ir nešėsi  50 m ilgio valinį žvejybinį tinklą bei pompą guminei valčiai pripūsti. 

Pasieniečiams pareikalavus pasienio ruože esančius asmenis pateikti čia privalomus turėti dokumentus,  jų neturintis 40-metis pradėjo plūsti VSAT pareigūnus necenzūriniais žodžiais. Pasieniečių įspėjimų liautis tai darius jis nepaisė ir toliau nevykdė teisėtų reikalavimų.  Tuomet vyrą VSAT pareigūnams teko sutramdyti panaudojant specialiąsias priemones - surakinant jį antrankiais.

Už tai, kad pasienio ruože buvo be dokumentų, Šakių rajono gyventojui Rociškių pasieniečiai pradėjo admnistracinės bylos teiseną. Jam gresia įspėjimas arba bauda nuo 150 iki 300 litų. Kur kas brangiau vyrui atsieis pasieniečių reikalavimų nevykdymas ir įžeidinėjimas. Dėl to jam VSAT pareigūnai pradėjo dar vieną administracinę bylą, kurios medžiaga bus perduota teismui. Už šį pažeidimą Šakių rajono gyventojui gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

49-erių Šakių rajono gyventojas pasienio ruože dokumentus turėjo.

Be to, Rociškių pasieniečiai žvejybinį tinklą, pompą valčiai pūsti bei surinktą medžiagą perdavė Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento Šakių rajono agentūros pareigūnams. Šie abu Šakių rajono gyventojus baus už žūklę reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min